collapse

Autor Wątek: *** naukopedia.pl => Popraw życie zgodnie z poradami naukowców.  (Przeczytany 530 razy)

naukopedia

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Wierzę w to, że badania naukowe poprawiają nasze życie, dlatego przekazuję ich dorobek w krótkiej, prostej formie

Dla Kogo Rozwija się Ta Witryna?

Stworzyłem tę witrynę dla osób, które tak jak ja, mają mało czasu, ale chcą poprawić swoje zdrowie, urodę, stosunki towarzyskie, wydajność, a w końcu finanse.

Dlatego nie znajdziesz tu „długich” 10 minutowych filmików. No prawie. Nie znajdziesz tutaj długich na 3 strony A4 artykułów, a nawet na jedną stronę A4.

Za to znajdziesz jedno zdjęcie,  krótki opis (przeważnie badania naukowego) wskazówki i odnośnik jeśli będziesz chciał/a wiedzieć więcej.

Dzięki temu szybko, nawet jeśli nie masz czasu, poznasz sprawdzone metody poprawy swojego czasu. I to w przyjemnej formie.

Dlaczego  badania naukowe?

Zauważyłem po współpracy z wymagającym Damianem Redmerem, że bardzo często się sprawdzają. Poza tym są przeprowadzane na wielu osobach więc wiemy, że te metody naprawdę działają.

Na przykład wszyscy guru rozwojowi mówią, aby wizualizować sobie sukces, jakikolwiek on by nie był. Jednak czy wiesz, że studenci, którzy wizualizowali sobie sukces otrzymywali gorsze oceny, a niektórzy wręcz mieli problem zdać. Natomiast studenci, którzy nie wizualizowali sobie szczęśliwego zakończenia egzaminów osiągali lepsze wyniki.

I widzisz. Jak tu ufać mentorom.

Po drugie od wielu lat korzystam z dobrodziejstw badań naukowych i czuję jak poprawiło się moje życie.

Na przykład moja mama (tak, wiem słaby świadek) po powrocie z Azji była zdziwiona jaki stałem się spokojny. Jak z nerwowego, ciągle martwiącego człowieka zmieniłem się w spokojnego faceta. Nawet powiedziała, że „Cię nie poznaję.”

Więc jak sam widzisz, to naprawdę działa. A najlepiej nie wierz mi na słowo tylko sam sprawdź i wprowadzaj kolejne wskazówki w życie i ciesz się lepszym życiem.

Miłego dnia
Kamil Kuczyński

http://naukopedia.pl/

 

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search