collapse

Autor Wątek: Koniec wymówek!  (Przeczytany 1435 razy)

Pasja wzrastania

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 12
 • Pasja rozwoju osobistego
  • Zobacz profil
  • Pasja wzrastania
Koniec wymówek!
« dnia: Maj 01, 2017, 02:13:16 pm »
Marek, Irek, Janek, Tomasz, Grzegorz, Jola, Zosia, Weronika, Marta… mówię do Ciebie teraz. Posłuchaj. Chce Ci powiedzieć, że Ty masz kontrolę nad każdą minutą, godziną, dniem, miesiącem swojego życia i jeśli na koniec każdego dnia czujesz się w jakiejś mierze nieszczęśliwy to Twoja dlatego, że tak wybrałeś. To Ty zaprosiłeś do swojego życia ludzi, którzy w nim są obecni, to Ty budujesz z nimi takie, a nie inne relacje i albo Cię one umacniają albo niszczą. Łatwo jest zrzucać w życiu winę na innych, na okoliczności, na nieszczęśliwy traf, cokolwiek. Kiedy budzisz się codziennie rano, to niestety część Ciebie już na starcie dnia podświadomie spodziewa się cierpienia od swoich przełożonych, znajomych, rodziny, doradców i wszystkich wokoło. Jeśli umiejscowiłeś swoje życie w takich warunkach i one codziennie na Ciebie oddziaływają, to przestań oczekiwać, że nagle Twoja kariera czy szczęście osobiste ulegną cudownej poprawie. Zastanów się czy naprawdę siebie kochasz!

Mam nadzieję, że tak. Dlatego przestań bywać z ludźmi, którzy Cię blokują, narzucają swój ciasny światopogląd, zrezygnuj z ilości i postaw na jakość relacji. Znajdź takich, którzy dadzą Ci wolność działania i wsparcie. Nie pomyśl, że namawiam Cię do separacji, która mogłaby być ignorancją okazaną światu. Chcę, abyś zrozumiał, że już jesteś na tyle dojrzały, aby zrozumieć różnicę między dobrymi, a złymi ludźmi. Przecież to z kim spędzasz czas, czy czerpiesz od nich inspirację czy demotywację, rzutuje na Twoje życie. Wybieraj ludzi, którzy są dla Ciebie wzorem, inspiracją, którzy powiedzą Ci prawdę w oczy, ponieważ zależy im na Twoim szczęściu, a nie tylko poklepywaniu się po ramieniu i rzucaniu fałszywych uśmiechów. Sam wybierasz towarzystwo, zgrabną sylwetkę lub zaniedbanie i nadwagę, pracę, którą lubisz lub poczucie uwięzienia przez minimum osiem godzin dziennie, pomiędzy budującymi, a destrukcyjnymi emocjami. Porzuć wymówki, pokaż charakter, indywidualizm, osobowość. Pokaż, do czego jesteś zdolny, na co Cię stać, co jest dla Ciebie najważniejsze, co siedzi w Twoim sercu, czemu chcesz poświęcić swoje życie, ponieważ masz je tylko jedno. Jak chcesz je przeżyć?

Wszelka zmiana zaczyna się w Tobie.
Zrozum to. Musisz to pojąć, zaakceptować i w pełni wykorzystać. To najwspanialsza wiadomość, ponieważ daje Ci nieograniczone możliwości kształtowania swojego życia. Dokonaj zmiany w swoim umyśle, przestaw się i uwolnij wszystko, co masz najlepsze, swoje zdolności i talenty, niezwykłość. Wtedy Twoje życie nabierze kolorów, wspaniałych przeżyć, będziesz dumny z tego, ze walczysz o siebie, będziesz się bardziej lubił i kochał, a przez to będziesz bardziej kochał świat.
Przyjmij od świata dobro, które Ci daje, energię i inspirację, wskazówki i podpowiedzi. Przyjmij je, rozważ i zamień w siłę do działania. Jeśli je odrzucisz, zignorujesz, jeśli Twój umysł się na nie zamknie.. nie licz na współczucie za strony świata. Sam decydujesz.
Zobacz ile jesteś w stanie sam dokonać, ponieważ jesteś! Ja wierzę, że jesteś. Widzę każdego dania, jak ludzie świadomie budują swoje szczęście, walczą, działają, wykonują wszystko, co niezbędne, aby wieczorem spokojnie położyć się spać ze świadomością, iż minionego dnia zrobili wszystko, co było możliwe, aby żyć pełnią życia. A na ich twarzach coraz więcej uśmiechu, a w oczach coraz więcej szczęścia. Dlatego, że przestali szukać wymówek i ostro „harują” każdego dnia na to szczęście. Ty również możesz!

Umysł jest niezniszczalny, duch ludzki jest niezniszczalny, są niepokonane. Każdego dnia udowadniają to ludzie na całym świecie. Wokół Ciebie też oni są. Stawaj się jednym z nich. Masz już wszystko, czego Ci trzeba. Wierzę w Ciebie.

Na moim FB: https://web.facebook.com/pasjawzrastania/ znajdziesz więcej inspiracji.
Na https://pasjawzrastania.pl/kalendarz-szkolen/ kalendarz motywujących warsztatów rozwoju osobistego.
Marcin Płuciennik
Pasja wzrastania
pasjawzrastania.pl

ada43r

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 1
  • Zobacz profil
Odp: Koniec wymówek!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2018, 01:04:09 pm »
Są seksowne, gorące i czekają właśnie na Ciebie. Dziewczyny z londyńskiej agencji http://www.grays-escorts.com/  to kwintesencja atrakcyjności, zmysłowości i doskonałych umiejętności. Z pewnością czas spędzony z którąkolwiek z nich nie będzie stracony.

NLPHill

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 2
  • Zobacz profil
Odp: Koniec wymówek!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 21, 2018, 11:59:28 am »
Gdyby to wszystko bylo takie proste. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze zeby zmienić cokolwiek w zyciu potrzeba ogromnej ilosci energii... a nawet jesli zmiana sie uda to potrzeba kolejne tyle zeby nie wrocic do starych nawykow... zycie jest okrotnie ciezkie jesli dominuje w nim umysl zamiast swiadomosci.

butlovka

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 1
  • Zobacz profil
  • http://urologiagdansk.pl/wazektomia/
Odp: Koniec wymówek!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2018, 09:56:04 am »
No wlasnie, zycie nie jest takie proste. Wszyscy coache mowia, ze trzeba to tamto, TO PRZECIEZ KAZDY WIE. Za co im ludzie placa? Za wiedze, ktora jest oczywista?
CANT GO HOME LIKE THIS

 

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search