collapse

Autor Wątek: Chcesz zarabiać więcej? Chcesz się rozwijać? Nawiązywać kontakty?  (Przeczytany 1696 razy)

Mariusz – Payventure

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
PayVenture (www.payventure.co) to intedyscyplinarny hub, społeczność na rzecz pracy w duchu przedsiębiorczości, tworzenia, realizacji projektów, komercjalizacji produktów i usług oraz rozkwitu nauki. Skupiamy profesjonalistów, artystów, naukowców, nauczycieli, menedżerów, liderów i przedsiębiorców z różnych branż. Naszym celem jest stworzenie warunków do pracy i rozwoju na bazie osobistej motywacji, pasji i talentów i wsparcie innowacyjnej kultury firm.
Naszą misją jest wspieranie profesjonalistów i przedsiębiorców w tworzeniu i rozwijaniu własnej działalności bez granic – tak, by mogła im dawać radość, spokój i wolność oraz źródła stałych dochodów.
Chcemy wspierać w odkrywaniu prawdziwego potencjału ludzi oraz znajdowaniu możliwości radosnej współpracy celem budowania lepszego świata przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy. Pomagać w odkrywaniu uczucia radości ze wspólnego tworzenia i pracy. Wspierać wolną i swobodną samorealizację oraz rozwój człowieka, zespołów i organizacji na całym świecie.
Dowiedz się więcej: www.payventure.co
I dołącz do nas, aby rozwijać się i zarabiać więcej: http://pay-venture.eu/register/


 

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search