collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - perkoniszon

Strony: [1]
1
Kredyty, pożyczki, dotacje dla firm / Odp: Kredyt Fair opinie
« dnia: Wrzesień 07, 2018, 11:14:04 am »
Godny uwagi kredyt dla firm posiada Raiffeisen Polbank. Jest to kredyt obrotowy niezabezpieczony. Sedno tkwi w tym że firma nie musi zastawiać majątku bo gwarancji udziela BGK.

2
Wynajmuje mieszkanie warszawskim studentom i jest ok. Blisko uczelni więc nie można narzekać na brak chętnych. Wszystkiego dogląda przedstawiciel firmy per modum która zarządza też całym osiedlem.

3
Ogólnie i nie na temat / Odp: kredyt
« dnia: Sierpień 25, 2018, 04:10:57 pm »
Bank Raiffeisen ma kredyt gotówkowy na dowolny cel. Można wziąć nawet 150tys a oprocentowanie wynosi 4,99

4
Kredyty, pożyczki, dotacje dla firm / Odp: Kredyt dla firm
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 05:48:23 pm »
Kiedy w grę wchodzą pieniądze o zaufaniu lepiej zapomnieć i dokładnie wszystko policzyć. W banku Raiffeisen można się starać o kredyt obrotowy niezabezpieczony. Nie trzeba żadnych gwarancji bo daje je BGK

5
Ogólnie i nie na temat / Odp: części do mazdy - gdzie kupujecie?
« dnia: Maj 22, 2018, 10:35:12 am »
W internecie jest pełno ofert i tam można szukać. Są to zazwyczaj kosztowne zakupy więc warto ubezpieczyć transakcje w banku Raiffeisen. Wtedy jest pewność że w przypadku jakiś nieporozumień nie poniesie się straty.

6
Kredyt konsolidacyjny to z reguły nie jest jakieś pare groszy a konkretne pieniądze. Jużbym wolał wziąć kredyt konsolidacyjny w banku Raiffeisen bo jego połowę można przeznaczyć na dowolny cel czyli zainwestować.

7
Widzę że nie słyszeliście o pożyczce w Raiffeisen Polbank. można wyszarpnąć 4 tys na 0 proc. Spłata przez 2 lata a jedyna opłata to 120 zł. Jak żyję pierwszy raz coś takiego spotkałem.

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search