collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - socha

Strony: [1]
1
Z tym oprocentowaniem masz rację, że waha sie około 6 procent praktycznie wszędzie i większych różnic nie ma. Anie wiem czy zwróciliście uwagę, że w Alior banku przy kredycie konsolidacyjnym można dostać dodatkową gotówkę na dowolny ceł co tez jest fajne. Jesli oferta ma taką możliwość to już mają u mnie plusa. Bo taka dodatkowa gotówka zawszę się raczej przyda.

2
To i ja się wypowiem bo jestem też z tych osób co wola skorzystać z kredytu konsolidacyjnego niż "męczyć" się i spłacać kilka rat.
Dobrze też się składa bo ja ten w BPH kredyt znam na tyle, że mogę napisać tylko i wyłącznie pozytywną opinie:)
Godne warunki i przystępne koszty to charakteryzuje kredyt konsolidacyjny w banku BPH.

3
Niestety z tymi dokumentami tak bywa, że jest ich trochę. A nie da się tego ominąć. Ja osobiście bardzo nie lubię tych wszystkich formalności. No ale kto lubi. Chciałem jeszcze zapytać osób które miały lub maja na chwile obecną ten kredyt konsolidacyjne czy ciężko go dostać? Jak byś cie to ocenili jak to wygląda w tym banku?

4
No tak każdy mówi o zaletach kredytu w mBanku a może ktoś napisze cos o wadach? Macie jakieś zastrzeżenia? Jak tak to też piszcie. Jak dla mnie to nie ma kredytów konsolidacyjnych i każdych innych które maja same zalety. Zawsze też są jakieś wady.
A jak ktoś opisuje kredyt w samych superlatywach to troszkę mi się w to nie chce wieżyc do końca ;) Bo nie ma idealnych kredytów...

5
@Frank Opisze ci to w skrócie. Ajesli będzie to za mało to mogę ci podesłą,ć na meila cały artykuł co znalazłem na ten temat.
Prowizja bankowa za udzielenie kredytu konsolidacyjnego wynosi 3%. Poszczególne opłaty przedstawiają się następująco:
-Opłata za opinię dotyczącą zabezpieczenia kredytu to kwota od 480 do 800 zł (w zależności od nieruchomości),
-Prowizja za wcześniejszą spłatę kredytu-0% po 4 latach kredytowania i jeśli suma nadpłat nie jest wyższa jak 30% kwoty kredytu w pierwszych czterech latach kredytowania, w innych sytuacjach to 2%,
-opłata za zaświadczenie lub opinii wynosi 100 zł,
-za aneks/czynność trzeba zapłacić od 200 do 500 zł.

6
Często zdarza mi sie słyszeć taka opinie, że ing to idealny bank na skonsolidowanie swoich zadłużeń. I być może tak jest. Ja nie miałem okazji sie o tym przekonać ale chętnie dowiem się jak najwięcej o tej ofercie. I bardzo by mi pomogło gdybyście podali jakieś przykładowe lub swoje koszty. Wiem, że koszty będą się różnic i bank do tego podchodzi indywidualnie ale mimo wszystko chciałbym spojrzeć jak to wygląda na konkretnych przykładach  8)
To prawda na stronach banku można znaleźć taki przykład kosztów kredytu konsolidacyjnego w ing. Ja znalazłem zaraz ci je opiszę.
 Kwota 38 050 zł, na okres 73 miesięcy, RRSO zobowiązania wyniesie 8,94 proc. Na całkowity koszt kredytu w wysokości 10 940,54 zł składają się:
-0 zł prowizji za udzielenie pożyczki,
-10940, 54 zł odsetek.

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search