collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kama

Strony: [1]
1
Ogólnie i nie na temat / ekopracownia
« dnia: Listopad 09, 2018, 01:14:00 pm »
Dobrze wyposażona ekopracownia pozwoli uczniom zgłębiać tajniki ekologii i ochrony środowiska poprzez ciekawe i rozwijające eksperymenty. Na przykład dzięki wykorzystaniu zestawu do energii odnawialnej Horizon Energy Box uczniowie zroumieją w jaki sposób zasadę działania ogniw paliwowych i to w jaki sposób, wraz z odnawialnymi źródłami energii, oddziałują w procesie tworzenia sieci energetycznej nie naruszającej równowagi ekologicznej. http://eduko.pl/podstrona/ekopracownia

2
Ogólnie i nie na temat / meble loftowe
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 03:16:17 pm »
Moja siostra wraz z mężem chciała urządzić salon w stylu loftowym, zdecydowali się na meble od: http://indigodecor.pl/ ponieważ dobry znajomy im je polecił. Nie żałują wydanych pieniędzy - to był udany zakup, polecam!

3
Ogólnie i nie na temat / notesy reklamowe
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 12:00:13 pm »
Szukałam firmy od której będę mogła nabyć notesy reklamowe, kolega polecił mi: https://ideagadzety.pl/gadzety/notatniki-i-notesy duży wybór, atrakcyjne ceny - polecam!

4
Ogólnie i nie na temat / zabawki ekologiczne
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 11:58:21 am »
Duży wybór ręcznie wykonanych ładnych zabawek ekologicznych jest tutaj: http://sindarin.bazarek.pl/category/483994/przytulaki-orkiszaki.html kupiłam siostrzenicy i była zachwycona, polecam!

5
Ogólnie i nie na temat / zasłony warszawa
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 11:54:10 am »
Ostatnio kupowałam zasłony od: http://roletywarszawa.com.pl/ wysoka jakość atrakcyjne ceny - polecam!

6
Ogólnie i nie na temat / montaż reklam warszawa
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 11:52:43 am »
Kolega polecił mi firmę, która zamontowała mi w sposób profesjonalny reklamę na elewacji. Jestem bardzo zadowolona, dlatego jakby ktoś potrzebował mogę polecić: http://www.uslugialpinistyczne.pl/?montaz-reklam,14 naprawdę warto!

7
Ogólnie i nie na temat / glazura do kuchni
« dnia: Maj 23, 2018, 10:16:08 am »
Ciekawym rozwiązaniem do kuchni mogą być płytki ścienne 3D oferowane przez firmę: https://www.carrea.pl/sklep/kuchnia/plytki/plytki-scienne Koleżanka poleciła mi tą firmę, kiedy powiedziałam, że chcę wyremontować kuchnię. I wiecie co? Moja malutka kuchnia wydaje się być teraz większa, polecam!

8
Ogólnie na temat rozwoju osobistego / certyfikacja black bel
« dnia: Kwiecień 18, 2018, 02:05:49 pm »
Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu metodyki Lean Six Sigma oraz cyklu doskonalenia DMAIC (Define - Zdefiniuj, Measure - Zmierz, Analyse - Analizuj, Improve - Usprawnij, Control - Skontroluj) a także narzędzi doskonalenia procesów na poziomie Black Belt.     http://www.openhorizon.com.pl/lss-black-belt.html

9
Nie prawda, wystarczy tylko chcieć i się przekonać i myślę że warto abyś zapoznał się z http://nf.pl/manager/reklama-sklepu-internetowego-przy-ograniczonym-budzecie-z-czego-warto-skorzystac,,52124,


10
W mojej firmie na pewno na większe konferencje będzie stał stół taki juz profesjonalny. Nawet znalazłem z http://www.bdm-design.pl/oferta/stoly-konferencyjne i zdecyduję sie na zakup.

11
Ogólnie i nie na temat / oszczędne ogrzewanie
« dnia: Październik 27, 2017, 01:19:25 pm »
Zapewne wszyscy teraz oszczędzają , a jak wiemy ogrzewanie domu lub mieszkania jest bardzo ważne . Mam natomiast na to rozwiązanie http://radwanpolska.com.pl/aktualnosci/oszczedne-ogrzewanie/   dzięki pomp ciepła zyskują na popularności, przede wszystkim dzięki obniżeniu ich cen, a także z uwagi na fakt, iż nieustannie wzrastają ceny ciepła i paliw do ogrzewania.

12
Nauka języków obcych / Odp: Angielski dla dzieci
« dnia: Październik 19, 2017, 11:26:40 am »
Ja zapisałam swoje 6- i 8-letnie szkraby do szkoły językowej dla dzieci Mr Robinson http://www.mrrobinson.pl i potwierdzam, że w tak młodym wieku dzieci najlepiej przyswajają wiedzę i chętnie się uczą, moje dzieciaki uwielbiają angielski!

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search