collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kamilka95

Strony: [1]
1
Ogólnie i nie na temat / Odp: Rachunkowość w firmie
« dnia: Luty 28, 2019, 08:01:37 pm »
Oczywiście w każdej chwili możesz zdecydować się na taki krok i ja serdecznie polecam przede wszystkim dlatego, że koszty są bardzo niskie, a przykładowo w serwisie https://eido.pl/ macie pomoc odpowiednich specjalistów przez cały okres korzystania. Także prowadzicie księgowość samodzielnie, ale nie musicie obawiać się sytuacji, że zostaniecie sami z problemem napotkanym po drodze.

2
Ogólnie i nie na temat / Odp: Księgowość online
« dnia: Luty 28, 2019, 08:00:20 pm »
Prowadzenie biznesu to poważna sprawa. Obojętnie, na jaki się decydujemy, to trzeba liczyć się z prowadzeniem księgowości. Można ją zlecić np. księgowej, ale dla mnie dużo lepszą opcją jest księgowości online od serwisu https://eido.pl/ W całym pakiecie mamy różne fajne korzyści od samego początku.

3
Ogólnie i nie na temat / Odp: Księgowość online
« dnia: Styczeń 12, 2019, 02:15:16 pm »
Według mnie warto postawić na oprogramowanie https://wfirma.pl/ - nowoczesne programy według mnie są najlepszym rozwiązaniem, jeżeli chcemy zająć się księgowością, ponieważ pozwalają w prosty sposób zająć się księgowością samodzielnie.

4
Sen i relaks / Odp: Biuro rachunkowe łódź
« dnia: Styczeń 10, 2019, 04:32:45 pm »
Teraz jest wiele możliwości zarządzania dokumentacją księgową firmy np biuro rachunkowe online https://business-tax.pl/ świadczy usługi księgowe na bardzo wysokim poziomie. Firma działająca od 1993r mająca duże doświadczenie. Przedsiębiorca może samodzielnie wystawiać faktury oraz zarządzać  księgowością  przez co oszczędza. 

5
Ogólnie i nie na temat / Odp: Zlewozmywak granitowy czy stalowy
« dnia: Październik 25, 2018, 09:51:01 am »
Zastanów się, co będzie bardziej pasować do Twojej kuchni ;)
Zlew metalowy będzie tańszy od granitu, metalowy wpasuje się doskonale do każda kuchnię...
Zlew granitowy ma to coś :) Jego kolor jest w pewien sposób zobowiązujący, jednak będzie ci on służył o wiele dłużej niż jakikolwiek zlew stalowy (zakładając regularną pielęgnację obydwu :) ) Przejrzyj sobie może inspiracje na lazienkaplus Ja często korzystam z takich pomocy.

6
Ogólnie na temat rozwoju osobistego / Odp: Szkolenia - osobisty biznes coaching
« dnia: Październik 23, 2018, 09:57:57 pm »
jakiś czas temu usłyszałam bardzo fajne zdanie, które dało mi wiele do myślenia co to jest tak naprawdę coaching? Coaching nie mówi Ci jak żyć tylko daje do myślenia abyś potrafił w sposób psychologiczny to wykorzystać. Jest to zdanie wypowiedziane w jednym z filmików Pana Marcina Mańka https://www.youtube.com/watch?v=IMSBlsblwio. Pan Marcin jest mi bardzo znany miałam okazję uczestniczyć na kilku jego prezentacjach i szkoleniach do których oczywiście zachęcam.

7
Ogólnie na temat rozwoju osobistego / Odp: Rozwój osobisty ksiazki
« dnia: Październik 23, 2018, 09:49:15 pm »
Książek dotyczących rozwoju osobistego jest naprawdę masa trzeba tylko dobrze poszukać. Ja osobiście lubię czytać blogi niż książki przykładowo blog takiego Pana jak Marcin Mańka juror programu Make Me Over,  który prowadzi również szkolenia dotyczące rozwoju i autoprezentacji.

8
Ogólnie na temat rozwoju osobistego / Odp: Rozwój ososbisty
« dnia: Październik 23, 2018, 09:45:37 pm »
Na pewno inwestycją w siebie będa szkolenia dotyczące rozwoju i wizerunku. Miałam okazję uczestniczyć na tego typu szkoleniach organizowanych przez Pana Marcina Mańka świetnego nauczyciela od autoprezentacji i wizerunku.  Więcej informacji na temat szkoleń można poczytać na https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/

9
Polecam Ci szkolenia organizowane przez Pana Marcina tutaj znajdziesz więcej potrzebnych informacji https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ Szkolenia odbywają się w warszawie i prowadzi je znany z programu MakeMeOver Pan Marcin Mańka.

10
Witajcie zastanawiam się nad szkoleniem organizowanym przez Pana Marcina Manka na temat komunikacji interpersonalnej. Pracuję już od kilku lat w firmie która dużą uwagę przywiązuje własnie do komunikacji personalnej a ja od dziecka miałam z tym problem teraz chyba nadszedł ten czas aby poprawić w sobie zdolności komunikacji. Może ktoś uczestniczył w szkoleniu Pana Marcina i podzieli się opiniami.?

11
Ogólnie i nie na temat / Odp: Warszawa wynajem samochodów
« dnia: Lipiec 16, 2018, 01:52:48 pm »
jeśli chodzi o Warszawę to z czystym sumieniem mogę polecić firmę https://www.fleetcorp.pl/ specjalizującą się w wynajmie samochodów osobowych jak i firmowych od segmentu A do D. Firma działa już od kilku dobrych lat, ma spore doświadczenie w wynajmie krótkoterminowym jak i długoterminowym także warto jej zaufać.

12
Polecam do tego celu szkolenia Pana Marcina https://manka-academy.com/ który oferuje udział w otwartych jak i zamkniętych szkoleniach a także kursach online, które na pewno w jakiś sposób poprawią pewność siebie której Ci brakuje. Pan Marcin prowadzi również bloga dotyczącego poprawy pewności siebie również na nim można znaleźć dużo przydatnych informacji.

13
Dokładnie przede wszystkim musisz poznać samego siebie i zacząć akceptować siebie tym kim jesteś. Dużo w tym temacie może Ci pomóc blog Pana Marcina Mańka, który zawiera wszystkie potrzebna informacje do tego aby zmienić samego siebie. Pan Marcin organizuje również szkolenia otwarte jak i zamknięte polecam szczególnie osobom którzy mają niską samoocenę i chcą ją poprawić.

14
Teraz jest naprawdę mnóstwo ćwiczeń które budują pewność siebie jednak trzeb wiedzieć coś na ten temat, ewentualnie poradzić się jakiegoś dobrego specjalisty, który ma doświadczenie jeśli chodzi o coaching. Sporo czytam na ten temat bo jednak z moją pewnością siebie nie jest za dobrze i na blogu https://manka-academy.com/blog/ Pana Marcina jest sporo ciekawych artykułów związanych z tym jak budować pewność siebie, minimalizować stres i tremę.

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search