collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kamilka95

Strony: [1]
1
Witajcie zastanawiam się nad szkoleniem organizowanym przez Pana Marcina Manka na temat komunikacji interpersonalnej. Pracuję już od kilku lat w firmie która dużą uwagę przywiązuje własnie do komunikacji personalnej a ja od dziecka miałam z tym problem teraz chyba nadszedł ten czas aby poprawić w sobie zdolności komunikacji. Może ktoś uczestniczył w szkoleniu Pana Marcina i podzieli się opiniami.?

2
Ogólnie i nie na temat / Odp: Warszawa wynajem samochodów
« dnia: Lipiec 16, 2018, 01:52:48 pm »
jeśli chodzi o Warszawę to z czystym sumieniem mogę polecić firmę https://www.fleetcorp.pl/ specjalizującą się w wynajmie samochodów osobowych jak i firmowych od segmentu A do D. Firma działa już od kilku dobrych lat, ma spore doświadczenie w wynajmie krótkoterminowym jak i długoterminowym także warto jej zaufać.

3
Polecam do tego celu szkolenia Pana Marcina https://manka-academy.com/ który oferuje udział w otwartych jak i zamkniętych szkoleniach a także kursach online, które na pewno w jakiś sposób poprawią pewność siebie której Ci brakuje. Pan Marcin prowadzi również bloga dotyczącego poprawy pewności siebie również na nim można znaleźć dużo przydatnych informacji.

4
Dokładnie przede wszystkim musisz poznać samego siebie i zacząć akceptować siebie tym kim jesteś. Dużo w tym temacie może Ci pomóc blog Pana Marcina Mańka, który zawiera wszystkie potrzebna informacje do tego aby zmienić samego siebie. Pan Marcin organizuje również szkolenia otwarte jak i zamknięte polecam szczególnie osobom którzy mają niską samoocenę i chcą ją poprawić.

5
Teraz jest naprawdę mnóstwo ćwiczeń które budują pewność siebie jednak trzeb wiedzieć coś na ten temat, ewentualnie poradzić się jakiegoś dobrego specjalisty, który ma doświadczenie jeśli chodzi o coaching. Sporo czytam na ten temat bo jednak z moją pewnością siebie nie jest za dobrze i na blogu https://manka-academy.com/blog/ Pana Marcina jest sporo ciekawych artykułów związanych z tym jak budować pewność siebie, minimalizować stres i tremę.

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search