collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Thermisena

Strony: [1]
1
Zarządzanie czasem / Odp: Prokrastynacja (odwlekanie)
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:10:54 am »
Ja odkładam na później, bo wiem, że będę wtedy lepiej zmotywowana i wykonam lepiej swoją prace. Najczęściej odkładanie bierze się z lenistwa. Kiedyś jak próbowałam zabrać się za coś wcześniej i nie rozumiałam jakiegoś zadania z zakresu materiału to odpusciłam, a na ostatnią chwilę jakoś szybciej mi poszło zrozumienie :P

2
Sen i relaks / Odp: Jak spać krócej? Czy można spać 2 godziny dziennie?
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:04:43 am »
Ja śpię tyle ile potrzebuję, czyli co najmniej 7h dziennie. Jeśli spałabym mniej o 1h i 50min to w ciągu dnia na pewno potrzebowałabym więcej niż 35min. Śpiąc nawet te 7h potrzebuję czasami drzemki więc to zależy od człowieka.

3
Techniki i sposoby motywacji / Odp: JAK utrzymac motywacjie
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 10:00:17 am »
Najlepiej ustalić sobie jakiś cel i powoli małymi krokami dążyć do niego. Jeśli nie chce mi się nic zrobić danego dnia to mówię sobie, że chociaż troszkę ruszę,np nauki angielskiego albo przeczytam jakiś artykuł i już lepiej się czuję, bardziej zmotywowana, bo albo wkręcę się w naukę albo najwyżej odpuszczę ale mam poczucie, że coś zrobiłam :)

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search