collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - marecki332

Strony: [1]
1
Ogólnie i nie na temat / ZBIÓRKA DLA CHŁOPCA Z GUZEM MÓZGU
« dnia: Marzec 19, 2020, 06:13:04 pm »
Nie możecie pominąć tego posta, nie zgłaszajcie, tylko udostępniajcie dalej! Na stronie https://www.siepomaga.pl/zycie-marka odbywa się zbiórka pieniędzy, która ma na celu uratowanie życia 7-letniego chłopca, który zmaga się z guzem mózgu. Przyjął już 7 chemioterapii, ale w dalszym ciągu potrzebna jest kolejna, która bardzo dużo kosztuje. Nie bądźmy obojętni! Udostępniajmy dalej!

2
Ogólnie na temat rozwoju osobistego / Ochrona środowiska
« dnia: Luty 14, 2020, 11:13:46 pm »
Skoro jesteśmy już w temacie różnych szkoleń, to jestem bardzo ciekawa, czy interesujecie się też szkoleniami z zakresu ochrony środowiska. Takie szkolenia zazwyczaj przygotowane są specjalnie dla różnych firm. Konkretnie na stronie https://ekodialog.pl/oferta/szkolenia-otwarte/ możecie sprawdzić takie szkolenie, jak - ocena oddziaływania na środowisko szkolenie. Myślę, że można się zainteresować.

3
Ogólnie i nie na temat / Reklama dla firmy
« dnia: Grudzień 31, 2017, 02:36:54 am »
Opowiedzcie troszkę o tym, jakie macie sposoby na reklamę. Ja ostatnio, jakiś czas temu zamówiłem sobie reklamę w formie druk roll up Myślicie, że może w czymś pomóc? Będzie super, jeśli tak. Chciałbym z nią po nowym roku jeździć na różne wydarzenia.

4
Ogólnie i nie na temat / Lubicie konkursy?
« dnia: Grudzień 21, 2017, 09:23:41 pm »
Moja żona znalazła fajny konkurs w internecie dla mam i dzieci. Zasady bardzo proste i związane z edukacją, ponieważ trzeba napisać wiersz o oszczędzaniu. Organizatorem jest marka FinAi i są świetne nagrody do wygrania. Wszystko możecie sprawdzić na stronie http://bit.ly/2Bio7ow i oczywiście bierzcie udział.

5
Zarządzanie czasem / Czas nasz i dzieci - konkurs
« dnia: Grudzień 18, 2017, 12:14:27 am »
Nie macie pomysłu na to, jak spędzić czas z dzieckiem? Można np. wziąć udział w konkursie organizowanym przez markę FinAi. Potrzeba tylko napisać oryginalny wierszyk na temat oszczędzania. Można wygrać świetne nagrody, z których może korzystać cala rodzina. Szczegóły tu http://bit.ly/2Bio7ow

6
Ogólnie i nie na temat / Konkurs
« dnia: Grudzień 18, 2017, 12:12:32 am »
Może chcielibyście wziąć udział w fajnym konkursie? Wszystko, co potrzebne znajduje się na tej stronie http://bit.ly/2Bio7ow Konkurs organizowany jest przez markę FinAi i trzeba napisać wierszyk o oszczędzaniu. Wszystko to ma również związek z edukacją naszych dzieci, bo konkurs jest przeznaczony głównie dla mam i ich pociech.

7
Efektywna nauka / Znaczenie kolorów
« dnia: Listopad 17, 2017, 12:39:47 am »
Wiedzieliście, że kolory mają duże znaczenie i każdy ma jakieś inne "zadanie"? Sama dowiedziałam się o tym z artykułu http://www.gdansk4u.pl/jakie-jest-znaczenie-poszczegolnych-kolorow/ na który trafiłam przypadkiem. Czasem warto sprawdzić takie rzeczy. Nawet drobne ciekawostki wnoszą wiele do naszego życia.

8
Ogólnie i nie na temat / Problem z wypadaniem włosów
« dnia: Listopad 15, 2017, 03:21:51 pm »
Wiem, że to może nie miejsce na takie tematy, ale mam spory problem i nie wiem jak go rozwiązać. Od jakiegoś czasu dość mocno zaczęły wypadać mi włosy. Polecono mi badanie włosa, które ma na celu sprawdzenie, co jest nie tak. Informacje na ten temat znalazłem tutaj http://www.gdansk4u.pl/na-czym-polega-badanie-wlosa/ Czy to jest na pewno pomocne? Doradźcie!

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search