collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Anna Olczak

Strony: [1]
1
Witajcie!

Nie wiem czy wiecie, ale za pośrednictwem strony lifearchitect.pl można zapisać się na 2 całkowicie darmowe i bardzo wartościowe kursy. Pierwszy z nich to "Self-coaching w 4 krokach", czyli sztuka bycia coachem dla samego siebie. Aby się na niego zapisać, wystarczy wejść na naszą stronę www.lifearchitect.pl i kliknąć w niebieski button "Zrób pierwszy krok" na głównej stronie.

Aby zapisać się na kurs "Mit Motywacji", wystarczy kliknąć tutaj: http://lifearchitect.pl/kurs-mit-motywacji
W ciągu 3 dni Michał pokaże Ci, w jaki sposób zaprojektować życie, od którego nie będziesz uciekać. Dzięki temu zawita w nim zupełnie inny rodzaj motywacji, którego być może jeszcze nawet nie znasz.

Serdecznie zachęcam Was do zapisania się na oba kursy :) A może już jesteście po którymś z nich, albo po obu? Jeśli tak, podzielcie się wrażeniami! :)

Ania

2
Witajcie serdecznie!

Jestem Ania i pracuję w Life Architect, firmie prowadzonej przez Michała Pasterskiego. Bardzo nam miło, że założycielka tego forum - Ewelina - zaproponowała nam współpracę. Będę dzielić się tu z Wami wszystkim, co się u nas dzieje - informacjami o audycjach, szkoleniach online, artykułach, warsztatach, ale przede wszystkim jestem tu po to, by odpowiadać na Wasze pytania, wątpliwości i w miarę możliwości po prostu pomagać.

Z powodu licznych obowiązków nie będę w stanie zaglądać na forum codziennie, dlatego nie zawsze będziecie otrzymywać odpowiedzi od razu.

Zachęcam do żywych dyskusji, gdyż z doświadczenia wiem, że samo wymienianie się doświadczeniami jest bardzo cenne i zmienia perspektywę. Czasem coś, co nam wydaje się bardzo błahe i proste, może dla drugiej osoby stanowić przełom i rozwiązanie jakiejś kwestii.

Bardzo się cieszę, że tyle Was tu jest i że grono pasjonatów rozwoju osobistego stale się powiększa!

Chciałabym Was poznać - powiedzcie mi coś o sobie. Jak zaczęła się Wasza przygoda z rozwojem osobistym? :)

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search