collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - maksik

Strony: [1] 2
1
Ogólnie i nie na temat / Praca jako Trener Personalny? Jakie szkolenia?
« dnia: Czerwiec 22, 2020, 12:52:18 pm »
Na https://health-factory.pl/ jest już dostępny terminarz na nowe szkolenia w Akademii Trenerów Personalnych. Czy ktoś z Was może pracuje jako trener i może podzielić się opinią o takiej pracy? Druga sprawa to opinia o takim szkoleniu, czy warto z niego korzystać? Wiem, że szkoleń jest sporo, ale szukam czegoś naprawdę dobrego, co pozwoli mi zdobyć wiedzę i umiejętności. Możecie coś doradzić?

2
Ogólnie i nie na temat / Program do edycji PDF?
« dnia: Czerwiec 16, 2020, 08:06:48 am »
Większość dokumentów muszę tworzyć w PDF, czy możecie polecić dobry i sprawdzony program do edycji? Na https://www.vebo.pl/pdf-editor dostępny jest taki. Czy ktoś może z niego korzysta i może podzielić się opinią, czy warto kupić licencje. Być może możecie coś innego jeszcze polecić, to będę bardzo wdzięczna.

3
Ogólnie i nie na temat / Zabiegi medycyny estetycznej?
« dnia: Czerwiec 09, 2020, 08:11:16 am »
Korzystacie z takich zabiegów? Najpopularniejszym zabiegiem jest chyba depilacja laserowa. Ale z tego co widzę to oferta gabinetów jest ogromna. Na https://www.elite.waw.pl/ zabiegów jest masa, każdy co prawda dość szczegółowo opisany. Ale najważniejszy mimo wszystko zawsze jest efekt końcowy. Czy ktoś z Was jakiś zabieg wykonywał z ich oferty i może podzielić się opinią?

4
Ogólnie i nie na temat / Leczenie migreny tlenem?
« dnia: Maj 28, 2020, 11:52:01 am »
Czy ktoś z Was może zdecydował się na takie leczenie>? Wiem, że w wielu miastach można korzystać z komór hiperbarycznych. Ale obecnie nie do końca chciałabym z takich miejsc korzystać, jednak. Na 24medyczny.pl można kupić koncentratory tlenu do użytku domowego. Czy warto takie urządzenie kupić i czy ta terapia jest skuteczna?

5
Ogólnie i nie na temat / Drzwi wejściowe do domu?
« dnia: Maj 25, 2020, 11:25:51 am »
Poszukuję dobrych i sprawdzonych drzwi wejściowych. Na pewno powinny być antywłamaniowe. Jaki producent drzwi zewnętrznych waszym zdaniem jest najlepszy i od niego warto zakupić drzwi wejściowe do domu ale również drzwi wewnętrzne?

6
Ogólnie i nie na temat / Przeszczep włosów, warto?
« dnia: Maj 22, 2020, 12:35:59 pm »
Czy warto wykonać przeszczep włosów? Od jakiegoś czasu mam problem z włosami i ich utratą, co bardzo mnie martwi. Żona jakiś czas temu wspomniała, że można taki zabieg wykonać. Ale waham się. Może ktoś się na niego zdecydował i może podzielić się opinią czy warto?

7
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad podjęciem nauki na studiach o kierunku fizjoterapii. Czy możecie podpowiedzieć uczelnie gdzie warto złożyć dokumenty? Na http://mum.edu.pl/studia-jednolite-magisterskie-fizjoterapia/ dostępna jest oferta Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Czy ktoś może tam studiuje, lub studiował?

8
Ogólnie i nie na temat / Zabiegi medycyny estetycznej?
« dnia: Maj 21, 2020, 02:47:44 pm »
Obecnie medycyna estetyczna ma bardzo bogatą ofertę. Ale jakie zabiegi są tak naprawdę warte wykonania? Na https://www.elite.waw.pl/labioplastyka-zmniejszanie-warg-sromowych/ jest dość szczegółowo opisany zabieg dla kobiet. Czy taki zabieg jest skuteczny? Czy ktoś z Was może go wykonał i może podzielić się opinią?

9
Ogólnie i nie na temat / Sala szkoleniowa?
« dnia: Maj 18, 2020, 12:55:51 pm »
Znam https://zacisze.gda.pl/ w Gdańsku, ale czy znacie jakieś inne sale szkoleniowe w Warszawie? Chciałbym za jakiś czas, kiedy będzie to możliwe zorganizować szkolenie dla pracowników z drugiej części kraju i zapewnić im lepszą lokalizację. Warszawa wydaje się odpowiednia niż w tym wypadku Gdańsk. Czy możecie coś zaproponować.

10
Biznes od początku - jak założyć firmę / Hala magazynowa?
« dnia: Maj 15, 2020, 11:23:52 am »
Na https://neodynamik.pl/hale-namiotowe/szybkiego-montazu/ dostępna jest oferta na hale magazynowe, namiotowe do szybkiego montażu. Czy ktoś z Was może zdecydował się na takie rozwiązanie. Szukam rozwiązania na rozbudowę powierzchni magazynowej.

11
Ogólnie i nie na temat / Prezent na Dzień Mamy?
« dnia: Maj 06, 2020, 02:54:56 pm »
Koniecznie szukam prezentu którę mogę podarować na Dzień Mamy. Czy możecie coś zaproponować? Na https://www.superprezenty.pl/prezenty-dla-kobiet/prezenty-dla-matki jest cała lista prezentów na vouchery na różne atrakcje. Co myślicie o takiej formie upominku?

12
Ogólnie na temat rozwoju osobistego / Gdzie na prawo jazdy w Poznaniu?
« dnia: Kwiecień 28, 2020, 09:47:09 am »
Czy sa tu osoby z Poznania i mogą polecić dobrą szkołę nauki jazdy? Po wpisaniu w wyszukiwarkę wskazało mi kilka wyników w tym https://prawojazdy-poznan.com.pl/, czy ktoś tam może zdawał i może podzielić się opinią. Szukam ośrodka z dużą zdawalnością.

13
Na https://health-factory.pl/ dostępne są szkolenia dla trenerów personalnych. Organizowane są w kilku większych miastach. Czy ktoś może brał w nich udział? Warto? A może znacie jakieś inne szkolenie dla trenera, które może przygotować mnie do tej pracy?

14
Ogólnie i nie na temat / Obsługa prawna firmy?
« dnia: Kwiecień 17, 2020, 03:19:22 pm »
Na https://krpj.pl/ dostępna jest oferta kancelarii. Z informacji pozyskanych mają również ofertę na obsługę prawną firmy. Czy ktoś z Was z takiej obsługi korzysta i może podzielić się opinią, czy warto taką obsługę sobie zapewnić?

15
Na http://www.prawoiwiez.edu.pl/ jest publikowany kwartalnik prawniczy z którego można skorzystać. Na pewno w Internecie takich stron jest jeszcze kilka. Może je znacie i możecie się podzielić? Jestem na początku swojej drogi i z przyjemnością skorzystam z wiedzy publikowanej.

Strony: [1] 2

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search