collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Maniek

Strony: [1]
1
Cześć.
Przeglądając forum zauważyłem, że Mateusz Grzesiak przewija się przez niektóre dyskusje. W internecie można znaleźć wiele kontrowersyjnych wypowiedzi na jego temat, ale nie wszystkie są rzetelne i wyczerpujące.

Jako, że brakowało mi trochę takiego szerszego spojrzenia na jego działalność, postanowiłem napisać swój artykuł na jego temat. Do jego napisania sprowokowała mnie dyskusja i hejt pod innym moim artykułem (na temat rozwoju osobistego) na największej grupie trenerskiej na FB. Zresztą artykuł o Mateuszu Grzesiaku zebrał na tej grupie ponad 330 komentarzy, z czego większość również była hejtem.

Jeśli macie mieszane uczucia co do Mateusza Grzesiaka, to z pewnością ten artykuł rozszerzy Wasz punkt widzenia. A jeśli go nie znacie, to z pewnością nie znajdziecie lepszego materiału w internecie, niż ten artykuł.

Zapraszam do czytania: Mateusz Grzesiak - największy kompleks branży trenerskiej

M.

2
Cześć.
Od wielu lat zajmuję się tematem efektywności osobistej i zarządzania czasem.
Od jakiegoś czasu prowadzę bloga.
Napisałem ostatnio dwa artykuły na temat efektywności osobistej i poprawianiu własnej skuteczności.
Zapraszam do czytania:
Ciekawy jestem, co myślicie o tych artykułach i jakie macie swoje sposoby na bycie coraz bardziej efektywnym w życiu prywatnym i zawodowym?

3
Cześć.
Zapraszam na mojego autorskiego bloga.
Specjalizuję się w szeroko pojętej skuteczności osobistej i menedżerskiej, zaradności życiowej, wprowadzania zmian w życiu itp. Piszę między innymi w tematach: planowania życia i realizacji celów, zarządania czasem i zadaniami, produktywności, efektywności osobistej, pasji, motywacji i nie tylko.

Merytorycznie, konkretnie, inspirująco, z lekką dawką humoru, ironii i nutą psychologii.
Z wykształcenia, zawodu i zamiłowania jestem coachem, trenerem rozwoju osobistego, psychologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem menedżerskim. Przez wiele lat pracowałem w korporacji a od kilku lat prowadzę dwie własne firmy.

Będzie mi miło, jak wpadniesz na blog i dasz znać, jak Ci się podobają treści.
http://mariusztomaszewski.pl/blog-o-zyciu/

Pozdrawiam,
Mariusz

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search