collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - marysiu

Strony: [1]
1
Ogólnie i nie na temat / wykończenia mieszkań - Poznań
« dnia: Maj 29, 2018, 01:08:48 pm »
Niedługo odbieram swoje mieszkanie i zastanawiam się jak i kto je mógłby wykończyć. Szukam więc fachowców tej sprawie. Czytałem o wykończenia wnętrz tgbudownictwo, że mają dobre ceny i wykonują sumiennie swoje prace. Wysłałem już do nich zapytanie. Być może jednak znacie jakieś inne firmy budowlane z regionu Poznania, które podjęłyby się tego typu prac?

2
Ogólnie i nie na temat / najlepszy dietetyk - miasto warszawa
« dnia: Maj 29, 2018, 01:07:23 pm »
Zastanawiam się jaki jest najlepszy dietetyk w mieście Warszawa. Chodzi mi o to że zamierzam powalczyć z otyłością i szukam kogoś kto będzie mnie w stanie zmotywować. Słyszałem że dietetyk livediet24 ma bardzo dobre opinie. Słyszeliście o nim? Może macie jakieś inne swoje typy w tej kwestii?

3
Ogólnie i nie na temat / czas na nowe okna - Poznań
« dnia: Maj 29, 2018, 01:05:37 pm »
Zamierzam kupić nowe okna. Szukam dobrego salonu na terenie Poznania, który takimi rzeczami się zajmuje. Wiem, że oknoplast-poznan ma w swojej ofercie mnóstwo modeli, ale może jest jeszcze coś innego?

4
Ogólnie i nie na temat / czas na zakup kuchni pod wymiar
« dnia: Maj 29, 2018, 01:04:13 pm »
Podjąłem decyzję o zakupie kuchni pod wymiar i zabrałem się do poszukiwań tej wymarzonej. Na culinaeinbaukueche widziałem sporo ciekawych propozycji i pewnie wybiorę jedną z nich. Możecie jeszcze polecić jakiś innych producentów zajmujących się planowaniem zabudów kuchennych?

5
Ogólnie i nie na temat / maszyny cnc homag
« dnia: Maj 29, 2018, 01:02:00 pm »
Przymierzam się do otworzenia warsztatu stolarskiego i potrzebuję nieco maszyn cnc homag. Chciałbym postawić na tę niemiecką firmę gdyż ma bardzo uznaną markę w branży. Gdzie można kupić tego typu maszyny, chodzi mi tu przede wszystkim o urządzenia używane.

6
Ogólnie i nie na temat / gdzie kupić przenośniki taśmowe?
« dnia: Maj 29, 2018, 12:59:46 pm »
Zastanawiam się, gdzie można w Polsce zamówić pod projekt czy też kupić przenośniki taśmowe. Znalazłem producenta hks system i wysłałem już zapytanie. Oni akurat projektują pod wymiar i konkretne zastosowanie.

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search