collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - julia90

Strony: [1]
1
Ogólnie i nie na temat / Zabawki erotyczne
« dnia: Lipiec 04, 2018, 09:58:22 am »
Czy macie jakieś swoje ulubione zabawki erotyczne? A może w ogóle nie korzystacie z tego typu akcesoriów? Od jakiegoś czasu bardzo interesują mnie akcesoria bdsm ale jakoś nie mogę się w sobie zebrać, aby je zamówić. Używacie?

2
Ogólnie i nie na temat / Zakupy w aptece internetowej
« dnia: Lipiec 04, 2018, 09:57:28 am »
Gdzie Waszym zdaniem najlepiej kupować leki bez recepty? Wybieracie apteki stacjonarne czy internetowe? Są oczywiście wady i zalety każdego z tych rozwiązań ale sama zastanawiam się, co na dłuższą metę będzie lepsze. Proszę doradźcie mi.

3
Ogólnie i nie na temat / Zaproszenia ślubne
« dnia: Czerwiec 19, 2018, 10:35:41 am »
Czy możecie mi doradzić, jakie zaproszenia ślubne najlepiej wybrać? Przyznam, że jest to dla mnie trudna decyzja i nie mogę się zdecydować. Bardzo podoba mi się taki model zaproszenia: https://www.zapi.pl/kolekcje-zaproszen-slubnych/528-rozowe-zaproszenie-slubne-z-kwiatowym-sercem.html. Jak sądzicie, czy jest on na czasie?

4
Ogólnie i nie na temat / Fartuch roboczy
« dnia: Maj 30, 2018, 10:07:33 am »
Potrzebuję do firmy dobrej jakości fartuch roboczy. Nie chciałabym jakoś bardzo przepłacić ale przyznam, że na jakości też mi bardzo zależy. Czy możecie mi coś doradzić? Może znacie jakąś dobrą hurtownię internetową? Mieszkam w małym mieście, stacjonarnie tutaj raczej tego nie kupię.

5
Ogólnie i nie na temat / Co dla niemowlaka?
« dnia: Maj 30, 2018, 09:54:09 am »
Niedługo idę do przyjaciółki na baby shower i zastanawiam się, co zanieść w prezencie. Lubię kupować prezenty praktyczne więc zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak barierka ochronna do łóżka. Z tego, co czytałam w sieci to jest to dość praktyczne. Co o tym sądzicie?

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search