collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - perkoniszon

Strony: [1]
1
Ogólnie i nie na temat / Odp: Porownywarka kredytow
« dnia: Lipiec 11, 2018, 04:43:17 pm »
Porównywarki może nie kłamią, ale nie pokazują wszystkich ofert. Lepiej poszukać samemu lub popytać znajomych. W banku Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy na dowolny cel. Spłacać go można nawt przez 8 lat a więc to sporo czasu.

2
Kredyty, pożyczki, dotacje dla firm / Odp: Kredyt dla firm
« dnia: Czerwiec 22, 2018, 05:48:23 pm »
Kiedy w grę wchodzą pieniądze o zaufaniu lepiej zapomnieć i dokładnie wszystko policzyć. W banku Raiffeisen można się starać o kredyt obrotowy niezabezpieczony. Nie trzeba żadnych gwarancji bo daje je BGK

3
Ogólnie i nie na temat / Odp: części do mazdy - gdzie kupujecie?
« dnia: Maj 22, 2018, 10:35:12 am »
W internecie jest pełno ofert i tam można szukać. Są to zazwyczaj kosztowne zakupy więc warto ubezpieczyć transakcje w banku Raiffeisen. Wtedy jest pewność że w przypadku jakiś nieporozumień nie poniesie się straty.

4
Kredyt konsolidacyjny to z reguły nie jest jakieś pare groszy a konkretne pieniądze. Jużbym wolał wziąć kredyt konsolidacyjny w banku Raiffeisen bo jego połowę można przeznaczyć na dowolny cel czyli zainwestować.

5
Widzę że nie słyszeliście o pożyczce w Raiffeisen Polbank. można wyszarpnąć 4 tys na 0 proc. Spłata przez 2 lata a jedyna opłata to 120 zł. Jak żyję pierwszy raz coś takiego spotkałem.

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search