collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - graf

Strony: [1]
1
To i ja wyśle taki formularz bo mam kilka dośc szczegółowych pytań o kredyt konsolidacyjny w Alior banku.
Przejrzałem juz tyle stron ale nie znalazłem odpowiedzi która by mnie zadowoliła i była w stu procentach wystarczająca.
Chociaż nie powiem bo wasze opinie o kredycie konsolidacyjnym w Alior banku również są bardzo pomocne.
Są w nich zawarte cenne uwagi i spostrzeżenia na które na pewno zwrócę uwagę.

2
No ok. Jak widzę to większość opinii o mini ratce pożyczka konsolidacyjna są pozytywne.
Prześledziłem to co napisaliście.
A są jakieś zmiany w ofercie tego kredytu na nowy rok?
Komuś coś wiadomo na ten temat?
Wydaję mi się, że na pewno będą jakieś zmiany lub promocje aby zachęcić klientów do skorzystania.
Chociaż do oferty jaka opisujecie nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń bo i tak jest wystarczająco dobra.

3
Tak, najlepiej przedzwonić i pytać u zródła. Chociaż mnie sie wydaję, że lepiej złożyć osobiście wniosek o kredyt konsolidacyjny w Getin banku. Gdyż osobiście możemy jeszcze  negocjować z przedstawicielem banu i może uda nam sie uzyskać jeszcze lepsze warunki. A wysyłając wniosek przez internet juz nie za bardzo mamy taka możliwość. No ale to takie moje osobiste zdanie na ten temat. Być może ktoś uważa podobnie.

4
To prawda nie wszystkie banki tak chętnie pomagają swoim klientom. I chyba większość doświadczyła tego chociaż raz na własnej skórze. Ala faktycznie jeśli chodzi o Santander to opinie o kredycie konsolidacyjnym i także o obsłudze to słyszałem, że przeważnie ludzie opisują w samych superlatywach. Więc coś w tym musi być :)

5
Z tymi rankingami się zgadza. A ja jestem ciekawy kosztów kredytu konsolidacyjnego w T-mobile na około 50 tysięcy.
Konsolidował ktoś z was taka kwotę w tym banku? Gdyby sie trafiła taka osoba to proszę o opisanie opłat, rrso jak to wyglądało jeśli będzie to oczywiście możliwe.

6
Chciałem zapytać o jedną rzecz dotyczącą kredytu konsolidacyjnego w Millenium. Czytam te informacje co już tu zostały napisane ale nie widzę odpowiedzi na to co mnie interesuję. Napiszcie mi jakie źródła dochodów bank Millenium uznaję??
Na przykład renty, emerytury i jakieś inne?

7
Witam wszystkich:)
Czy ktoś mógłby mi napisać jak wygląda ubieganie sie o kredyt konsolidacyjny w ing jeśli jest sie stałym klientem a jak jeśli po raz pierwszy korzystamy z usług banku ing? Bardzo mi sie podobają wasze opinie o kredycie konsolidacyjnym w ING i chcę sie dowiedzieć więcej o procedurach udzielania tego kredytu itp.

8
Jest trochę ciekawych informacji o kredycie konsolidacyjnym w bph. Ja natomiast chciałem poruszyć temat wad i zalet tegoż kredytu. Proszę o wasze opinie na ten temat :) Co uważacie za wady a co za zalety w tym kredycie. Myślę, że to także będzie pomocne dla nas wszystkich.

9
O kosztach kredytu konsolidacyjnego w mBanku znalazłem takie zestawienia : biorąc kredyt 10 000 zł na 2 lata, miesięczna rata wyniesie 495 zł. Biorąc kredyt 20 000 zł na 3 lata, miesięczna rata wyniesie 726 zł. Biorąc kredyt 50 000 zł na 4 lata, miesięczna rata wyniesie 1395 zł. Może to ci w czymś pomoże. Pamiętaj, że to koszty poglądowe i mogą się różnic od rzeczywistych.
 

10
Spoko oferta ;) a jakie zobowiązania można przenieść do Credit Agricole?
Możesz tam przenieść :
- pożyczki gotówkowe,
- kredyty ratalne,
- limity w kartach kredytowych,
- limity w koncie osobistym.


Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search