collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - penxi

Strony: [1] 2 3 4
1
Sukces zawodowy, osiąganie celów i praca / Odp: Zaplanowanie sukcesu
« dnia: Marzec 19, 2019, 12:47:26 pm »
Na stronie https://bucardimaria.com/publikacje/ można założyć bezpłatne konto, gdzie systematycznie dodawane są nowe artykuły pisane przez Marię Bucardi na temat rozwoju osobistego. Dzięki nim udało mi się pozbyć depresji oraz ustanowić nowe cele życiowe.

2
Dla mnie udało się wiele zmienić dzięki artykułom ze strony https://bucardimaria.com/publikacje/ są one pisane przez Marię Bucardi, która porusza w swoich treściach ważne tematy, takie jak rozmów duchowy, lub też miłosny.

3
Na sukces składa się wiele czynników. Dużą rolę odgrywa w tym nastawienie duchowe. Mnie najlepiej nastawiają do tego treści publikowane przez Marię Bucardi, która systematycznie prowadzi swojego bloga https://bucardimaria.com/publikacje/ - warto go sprawdzić, jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu na lepsze.

4
Dla mnie rozwój osobisty, jak i duchowy jest podstawową rzeczą, to właśnie główny cel w moim życiu i staram się spełniać najlepiej jak potrafię. Niestety jestem tylko człowiekiem i nie zawsze wiem jakie decyzje należy podjąć, wtedy często wspieram się pomocnymi publikacjami od Marii Bucardi https://bucardimaria.com/publikacje/ znajdziesz tam bezpłatne informacje, które pomogą Ci w podejmowaniu wielu decyzji na różnych płaszczyznach.

5
Ogólnie i nie na temat / Odp: niedrogi, ale romantyczny prezent
« dnia: Luty 18, 2019, 10:56:42 am »
Sklep Wytwórnia rymów https://wytworniarymow.cupsell.pl/ specjalizuje się w poduszkach, ale również kubkach i koszulkach z różnymi tekstami miłosnymi, dlatego są one idealne dla drugiej połówki na prezent.

6
Ogólnie i nie na temat / Odp: niedrogi, ale romantyczny prezent
« dnia: Luty 17, 2019, 07:34:34 pm »
Jeżeli jeszcze nigdy nie dałeś, to możesz pomyśleć nad poduszką z jakimś romantycznym napisem, lub cytatem, jeżeli dobierzesz dobrze pod jej gust, to będzie zadowolona.

7
Zleży od roku, ale ja zawsze jakiś mały upominek kupuje, w ostatnie święta dla najbliższych kupiłam pościel bawełnianą 3d na stronie internetowej http://www.elway.biz/33-posciel-3d

8
Ostatnio moi rodzice dostali ode mnie i od moich braci pościel 3d ze sklepu http://www.elway.biz/33-posciel-3d jest ona bardzo elegancka i duper komponuje się z wnętrzem ich sypialni

9
Ogólnie i nie na temat / Odp: Fajne kosmetyki na prezent
« dnia: Styczeń 22, 2019, 08:29:04 pm »
Nie tylko kosmetyki są potrzebne, super pomysłem na prezent moim zdaniem jest pościel 3d a można ją kupić za nie duże pieniądze na stronie internetowej http://www.elway.biz/33-posciel-3d

10
Ogólnie i nie na temat / Odp: Elegancki prezent dla mężczyzny
« dnia: Styczeń 22, 2019, 08:25:34 pm »
Warto kupować przydatne prezenty, które nie będą leżały i się kurzyły, jak dla mnie pościel bawełniana jest fajnym pomysłem, a można kupić ją na stronie http://www.elway.biz/33-posciel-3d

11
Ogólnie i nie na temat / Odp: Prezent
« dnia: Styczeń 22, 2019, 08:21:32 pm »
Pościel 3d moim zdaniem będzie fajnym prezentem, a można ją kupić w sklepie internetowym http://www.elway.biz/33-posciel-3d jest to pościel bawełniana o różnych rozmiarach

12
Ogólnie i nie na temat / Odp: Szkolenia z rozwoju osobistego.
« dnia: Grudzień 30, 2018, 12:05:36 pm »
Tylko czy są one faktycznie warte swojej ceny? Takie szkolenia trochę kosztują, dlatego myślę nad tym, czy nie lepiej wybrać kurs internetowy, wtedy zapłacę trochę mniej.

13
Sen i relaks / Odp: Rozwój przez szkolenia
« dnia: Grudzień 28, 2018, 01:15:39 am »
Nie tylko szkolenia potrafią popchać ludzi do przodu, ja przywiązuję dużą uwagę do rozwoju duchowego, ponieważ wiem jak dużą rolę odgrywa on w życiu ludzkim. Ostatnimi czasy zagłębiam się w tematykę Marii Bucardi i jej rytuałów, które regularnie odprawia, można to śledzić na https://bucardimaria.com/archiwum-czas-z-maria-bucardi/

14
Ogólnie na temat rozwoju osobistego / Odp: Rozwój ososbisty
« dnia: Grudzień 27, 2018, 11:44:42 pm »
Rozwijać się można na wiele sposobów i każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Teraz jest bardzo ciekawa oferta na stronie https://bucardimaria.com/archiwum-czas-z-maria-bucardi/ za założenie konta na ich stronce każdy dostaje za darmo książkę Marii Bucardi, która tłumaczy w jaki sposób dążyć do swoich celów i się rozwijać.

15
Ogólnie i nie na temat / Szkolenia z rozwoju osobistego.
« dnia: Grudzień 18, 2018, 01:55:13 pm »
Byliście kiedyś na szkoleniu dotyczącym rozwoju osobistego? Na czym one polegają oraz w czym mogą nam pomóc?

Strony: [1] 2 3 4

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search