collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bay7

Strony: [1]
1
Szukaj na stronach np banku ING. Zazwyczaj banki podają jakieś koszty reprezentatywne, przykładowe. Także i w ING powinno takie coś być. Są też kalkulatory przecież na których można to policzyć też prosty sposób. Co do indywidualności kosztów to w tych bankach co ja brałam kredyty to zawsze podchodzili indywidualnie do klienta. I takie podejście jest najlepsze.

2
Słyszałem o tej akcji promocyjnej gdzieś. Ale nie znam szczegółów. Dlatego bym prosił kogoś aby  przedstawił warunki, regulamin tej promocji. Bo jeśli to tylko do końca grudnia to już by trzeba zacząć załatwiać wszystko jeśli to taka dobra oferta:)
Podsyłam to co udało mi się znaleźć :)
Dokładnie taki regulamin znajdziecie też na stronie Credit Agricole.
z promocji może skorzystać osoba fizyczna, która zawrze umowę pożyczki gotówkowej konsolidacyjnej w wysokości minimum 50 000 zł z okresem kredytowania nie dłuższym niż 72 miesiące
kredyt musi zostać przeznaczony na spłatę zobowiązań wynikających z umów w innych bankach lub SKOK-ach (umowy kredytu, pożyczki, umowy o kartę kredytową)
klient powinien również zawrzeć umowę o ubezpieczenie bądź przedstawić ubezpieczenie innego zakładu ubezpieczeń, którego zakres ochrony będzie co najmniej tożsamy z zakresem ochrony ubezpieczenia wynikającym z Pakietu Podstawowego, określonym w karcie produktu ubezpieczenia
klient, który spełni warunki opisane w regulaminie jest uprawniony do otrzymania kredytu na promocyjnych warunkach: prowizja za udzielenie kredytu wynosi: 0%, oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi: 5,5%
wypowiedzenie bądź odstąpienie przez uczestnika od umowy przed jego spłatą spowoduje wzrost stawki oprocentowania nominalnego o 4,5 punktów procentowych.

3
A mi są potrzebne takie ogólne warunki oferty mini ratka pożyczka konsolidacyjna w pko. Może być też coś o kosztach jak tylko macie jakieś uwagi swoje. Zastanawiam się czy ta pożyczka w pko nadal jest tak dobra jak kiedyś. Bo pamiętam, ze w poprzednich latach dość często była wybierana.
Może to będzie pomocne dla Ciebie.
RRSO: 16,44%,do 120 000 zł wraz z kredytowanymi kosztami, spłata rozłożona nawet na 120 wygodnych rat,
możliwość otrzymania dodatkowych środków – nawet,do 25% konsolidowanej kwoty,możliwość obniżenia raty
za spłacane kredyty.
Nie wiem co tu jeszcze można dodac…
Może ktoś ma coś do dodania to piszcie.

4
Ja tak zrobiłem, że wysłałem wniosek przez internet i poznałem koszty takiego kredytu konsolidacyjnego w Getin banku. I tez uważam, że to najprostszy i najszybszy sposób w sytuacjach gdy chcemy te koszty poznać.

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search