collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - marecki332

Strony: [1]
1
A nie lepiej otworzyć coś w sieci? Ciężko teraz z firmami sprzątającymi, aby je rozkręcić. Przemyśl to sobie, aby na tym nie stracić. Jeśli zdecydujesz się na biznes w sieci to pierw zajrzyj sobie na stronę https://www.cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-magento Przeczytasz tam mniej więcej o systemie płatności i o platformie. Trzeba te 2 opcje ze sobą połączyć, aby wszystko sprawnie działo i się nie psuło, aby klienci wiedzieli, że zakupy są u nas szybkie i bezproblemowe.

2
Ogólnie i nie na temat / Reklama dla firmy
« dnia: Grudzień 31, 2017, 02:36:54 am »
Opowiedzcie troszkę o tym, jakie macie sposoby na reklamę. Ja ostatnio, jakiś czas temu zamówiłem sobie reklamę w formie druk roll up Myślicie, że może w czymś pomóc? Będzie super, jeśli tak. Chciałbym z nią po nowym roku jeździć na różne wydarzenia.

3
Ogólnie i nie na temat / Lubicie konkursy?
« dnia: Grudzień 21, 2017, 09:23:41 pm »
Moja żona znalazła fajny konkurs w internecie dla mam i dzieci. Zasady bardzo proste i związane z edukacją, ponieważ trzeba napisać wiersz o oszczędzaniu. Organizatorem jest marka FinAi i są świetne nagrody do wygrania. Wszystko możecie sprawdzić na stronie http://bit.ly/2Bio7ow i oczywiście bierzcie udział.

4
Zarządzanie czasem / Czas nasz i dzieci - konkurs
« dnia: Grudzień 18, 2017, 12:14:27 am »
Nie macie pomysłu na to, jak spędzić czas z dzieckiem? Można np. wziąć udział w konkursie organizowanym przez markę FinAi. Potrzeba tylko napisać oryginalny wierszyk na temat oszczędzania. Można wygrać świetne nagrody, z których może korzystać cala rodzina. Szczegóły tu http://bit.ly/2Bio7ow

5
Ogólnie i nie na temat / Konkurs
« dnia: Grudzień 18, 2017, 12:12:32 am »
Może chcielibyście wziąć udział w fajnym konkursie? Wszystko, co potrzebne znajduje się na tej stronie http://bit.ly/2Bio7ow Konkurs organizowany jest przez markę FinAi i trzeba napisać wierszyk o oszczędzaniu. Wszystko to ma również związek z edukacją naszych dzieci, bo konkurs jest przeznaczony głównie dla mam i ich pociech.

6
A ja mam nowy, fajny konkurs, ale tym razem dla mam i dzieci. Odkryłem go przypadkiem z żoną i chciałbym Was o tym poinformować. Konkurs jest na temat oszczędzania. Mamy napisać z dzieckiem wierszyk o tym. Wygrać można np. tablet i gry planszowe. Konkurs trwa do stycznia. Wszystkie szczegóły tutaj http://bit.ly/2Bio7ow

7
U mnie w rodzinie robimy sobie drobne prezenty. Głównie skupia się wtedy na dzieciakach, ale dorośli też sobie coś wręczają. W tym roku razem z żoną postanowiliśmy zamówić prezenty ze strony http://4gift.pl Byliśmy bardzo zadowoleni.

8
Ogólnie i nie na temat / Odp: Jak organizujecie sobie czas?
« dnia: Listopad 19, 2017, 02:34:14 pm »
Jeśli tylko mogę i mam czas to staram się czytać wiele ciekawych książek, które coś wnoszą do mojego rozwoju. Są to książki związane z pracą, biznesem itd. Ostatnio w sieci trafiłem na fajne ciekawostki http://www.gdansk4u.pl/jakie-sa-zalety-czytania-ksiazek/ z tematu czytania książek.

9
Efektywna nauka / Znaczenie kolorów
« dnia: Listopad 17, 2017, 12:39:47 am »
Wiedzieliście, że kolory mają duże znaczenie i każdy ma jakieś inne "zadanie"? Sama dowiedziałam się o tym z artykułu http://www.gdansk4u.pl/jakie-jest-znaczenie-poszczegolnych-kolorow/ na który trafiłam przypadkiem. Czasem warto sprawdzić takie rzeczy. Nawet drobne ciekawostki wnoszą wiele do naszego życia.

10
Ogólnie i nie na temat / Problem z wypadaniem włosów
« dnia: Listopad 15, 2017, 03:21:51 pm »
Wiem, że to może nie miejsce na takie tematy, ale mam spory problem i nie wiem jak go rozwiązać. Od jakiegoś czasu dość mocno zaczęły wypadać mi włosy. Polecono mi badanie włosa, które ma na celu sprawdzenie, co jest nie tak. Informacje na ten temat znalazłem tutaj http://www.gdansk4u.pl/na-czym-polega-badanie-wlosa/ Czy to jest na pewno pomocne? Doradźcie!

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search