collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kama

Strony: [1]
1
Ogólnie na temat rozwoju osobistego / certyfikacja black bel
« dnia: Kwiecień 18, 2018, 02:05:49 pm »
Głównym celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu metodyki Lean Six Sigma oraz cyklu doskonalenia DMAIC (Define - Zdefiniuj, Measure - Zmierz, Analyse - Analizuj, Improve - Usprawnij, Control - Skontroluj) a także narzędzi doskonalenia procesów na poziomie Black Belt.     http://www.openhorizon.com.pl/lss-black-belt.html

2
Nie prawda, wystarczy tylko chcieć i się przekonać i myślę że warto abyś zapoznał się z http://nf.pl/manager/reklama-sklepu-internetowego-przy-ograniczonym-budzecie-z-czego-warto-skorzystac,,52124,


3
W mojej firmie na pewno na większe konferencje będzie stał stół taki juz profesjonalny. Nawet znalazłem z http://www.bdm-design.pl/oferta/stoly-konferencyjne i zdecyduję sie na zakup.

4
Ogólnie i nie na temat / oszczędne ogrzewanie
« dnia: Październik 27, 2017, 01:19:25 pm »
Zapewne wszyscy teraz oszczędzają , a jak wiemy ogrzewanie domu lub mieszkania jest bardzo ważne . Mam natomiast na to rozwiązanie http://radwanpolska.com.pl/aktualnosci/oszczedne-ogrzewanie/   dzięki pomp ciepła zyskują na popularności, przede wszystkim dzięki obniżeniu ich cen, a także z uwagi na fakt, iż nieustannie wzrastają ceny ciepła i paliw do ogrzewania.

5
Nauka języków obcych / Odp: Angielski dla dzieci
« dnia: Październik 19, 2017, 11:26:40 am »
Ja zapisałam swoje 6- i 8-letnie szkraby do szkoły językowej dla dzieci Mr Robinson http://www.mrrobinson.pl i potwierdzam, że w tak młodym wieku dzieci najlepiej przyswajają wiedzę i chętnie się uczą, moje dzieciaki uwielbiają angielski!

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search