collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Tobisia

Strony: [1] 2
1
Ogólnie na temat rozwoju osobistego / Szkolenia
« dnia: Wrzesień 21, 2018, 01:43:04 pm »
Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.

2
Ogólnie na temat rozwoju osobistego / Dobre szkolenia rozwojowe
« dnia: Wrzesień 21, 2018, 01:37:00 pm »
Najlepszym rozwiązaniem jest dostosowanie szkoleń do naszych indywidualnych potrzeb. Jeżeli nasi pracownicy lub my sami występujemy publicznie to warto było by wybrać się na takie szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/wystapienia-publiczne-i-prezentacje-biznesowe/ . W sumie to wydaje mi się, że nie jednemu z nas by się przydało bo w każdej pracy musimy sie odpowiednio zaprezentować a takie szkolenie nam to tylko ułatwi.

3
Zarządzanie czasem / wydrukowanie etykiet
« dnia: Wrzesień 18, 2018, 11:49:04 am »
Zastanawiam sie razem z przyjaciółką chcemy otworzyć niewielką firmą i zastanawiamy się nad wyborem etykiem na produkty. Znalazłyśmy już firmę u której je zamówimy https://labelexpress.eu/  , mają szybki czas realizacji. Pytanie teraz czy lepiej jak etykiety są bardzo kolorowe czy takie zwykłe ?

4
Zarządzanie czasem / Etykiety
« dnia: Wrzesień 18, 2018, 11:44:32 am »
Mając własne produkty musimy zastanowić się jakie etykiety na takie produkty dac. Bardzo ważne jest by byly one widoczne i czytelne. Później istotnym rozwiązaniem jest wybór odpowiedniej firmy, która się zajme drukiem takiej etykiety. Z takich konkretniejszych firm to ta https://labelexpress.eu/ , bardzo profesjonalnie i szybko drukuje etykiety. 

5
Ogólnie i nie na temat / Odp: notesy reklamowe
« dnia: Wrzesień 14, 2018, 11:36:48 am »
Inwestowanie w gadżety reklamowe to bardzo dobry pomysł, dlatego jak już masz się na coś zdecydować to warto mieć wiele opcji. W ten sposób na pewno trafisz tutaj https://taniegadzety.pl/. Podarowanie takiego gadżetu klientowi sprawi, ze dużo przychylniej on na Ciebie spojrzy.

6
Ogólnie i nie na temat / Reklama dla firmy
« dnia: Wrzesień 14, 2018, 11:35:31 am »
Moim zdaniem skuteczna reklama to gadzety reklamowe. Podarujesz coś klientom i on czesto będa mieli przed oczami nazwę twojej firmy. A przecież takie gadżety nie są drogie. wystarczy, ze zobaczysz tutaj https://taniegadzety.pl/ za takimi gadżetami. Wybór jest spory

7
Wasze strony, blogi, fora itp / Zakup hostingu
« dnia: Wrzesień 11, 2018, 04:08:56 pm »
Jak nie radzisz sobie z konfiguracją serwera VPS to ten hosting https://www.statnet.pl/hosting , będzie dla Ciebie idealny . Dostajesz wszystko razem z administracją i bardzo prostą obsługą . Na pewno poradzisz sobie z obsługą.

8
Wasze strony, blogi, fora itp / Wybór hostingu
« dnia: Wrzesień 11, 2018, 04:07:15 pm »
Na pewno jest wiele mozliwości, jeżeli chodzi o wybór dobrego hostinu. Pytanie tylko czy się na tym odpowiednio znasz? Chyba hosting  VPS jaki oferuje https://www.statnet.pl/hosting/    z administracją jest najlepszy rozwiązaniem dopóki nie załapiesz jak sie tym wszystkim posługiwac

9
Sukces zawodowy, osiąganie celów i praca / Odżywianie
« dnia: Wrzesień 09, 2018, 03:36:58 pm »
Oczywiście, że warto zdrowo się odżywiać, sam poszukuje zdrowych zamienników codziennych potraw. Przy moich poszukiwaniach trafiłem na ten sklep https://konopmed.pl/pl/c/Zywnosc/13, który oferuje produkty spożywcze na bazie leczniczej konopi siewnej. Są to rzeczy dużo zdrowsze niż te kupowane w marketach.

10
Sukces zawodowy, osiąganie celów i praca / Nowości w internecie
« dnia: Wrzesień 09, 2018, 03:36:36 pm »
Uwielbiam buszować po internecie i wyszukiwać różne perełki. Niedawno podczas takich poszukiwań trafiłam na balsam do ciała z olejem konopnym. Podobno bardzo dobrze działa na skórę. W ogóle udało mi się znaleźć w tym sklepie https://konopmed.pl/pl/c/Oleje-CBD/1 kilka bardzo ciekawych produktów. Zastanawiam sie nad skorzystaniem i wypróbowaniem.

11
Sukces zawodowy, osiąganie celów i praca / Prawo jazdy do kogo
« dnia: Wrzesień 07, 2018, 05:37:15 pm »
Zbieram sie już dłuższy czas za to by w koncu iść na prawo jazdy. W końcu to dla mnie niezależność i spora wygoda. Teraz przede mną najwazniejsza decyzja bo nie wiem do jakiej szkoły sie zgłosić. Jest sporo opcji dlatego prawo jazdy tarnowskie góry szkolaexpert.pl  chyba nędzie najlepszym rozwiązaniem jak myślicie?

12
Zastanawiam się już jakiś czas nad tym by wybrać się na kurs nauki jazdy. Może to być dla mnie duże wyzwanie dlatego też potrzebuje jakiejś dobrej szkoły. Czytałam trochę w internecie i szkoła nauki jazdy tarnowskie góry  jakaś konkretna by się przydała, możecie coś zaproponować?

13
Sen i relaks / Wypożyczalnia przyczep
« dnia: Wrzesień 06, 2018, 05:56:25 pm »
Ja też korzystam z http://gex-hol.pl/wypozyczalnia-przyczep. Oprócz typowej pomocy drogowej oferują wynajem aut i lawet oraz zajmują się również dochodzeniem odszkodowań.

14
Sen i relaks / Skuteczna pomoc drogowa
« dnia: Wrzesień 06, 2018, 05:46:34 pm »
Znalezienie dobrej pomocy drogowej czasami graniczy z cdem, dlatego ja uważam, że warto mieć przy sobie namiary na kogoś sprawdzonego takiego jak http://glinski-hol.pl/oferta/ . Aktualna pora roku niestety tylko sprzyja w takich kontaktach

15
Wasze strony, blogi, fora itp / Odp: Wykorzystajmy wakacje na rozwój!
« dnia: Wrzesień 06, 2018, 04:04:08 pm »
Polskie morze to bardzo dobry pomysł na tygodniowy wypoczynek. Zastanów się tylko do jakiej miejscowości chciał byc pojechać. Czytałam, że Darłowo to fajne miejsce do wypoczynku. Widzialam, ze tutaj https://plater74.pl/atrakcje/ mają mnóstwo atrakcji z których mozesz skorzystać

Strony: [1] 2

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search