collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - xxxmmm

Strony: [1]
1
Ogólnie i nie na temat / Odp: Zlewozmywak granitowy czy stalowy
« dnia: Październik 25, 2018, 10:10:55 am »
Ceramika nawet nie myślałem o czymś takim, bardzo ładnie wygląda na zdjęciach na inspiracjach również, zlew ceramiczny świetnie się prezentuje. Tylko cenowo jest dość drogi, ale to byłby już zakup na wiele lat, zlew stalowy zapewne po kilku miesiącach nadawałby się już do wymiany. Także zastanowię się jeszcze nad tym ceramicznym.

2
Ogólnie i nie na temat / Zlewozmywak granitowy czy stalowy
« dnia: Październik 22, 2018, 08:45:38 pm »
Urządzam dość nowoczesną kuchnię. Szafki białe w połysku blat czarny. Pozostaje mi jeszcze kwestia zlewu, nie mam pojęcia jaki wybrać czy granitowy czy też stalowy. Jakie macie doświadczenia z waszymi zlewami w kuchni?

3
Ja Ci również polecam szkolenia które organizuje Pan Marcin. Bardzo profesjonalne podejście do temat, widać że człowiek posiada ogromną wiedzę z dziedziny autoprezentacji i co najważniejsze potrafi ją przekazać innym w sposób ciekawy.

4
Bo takie szkolenia teraz w dzisiejszym świecie naprawdę dużo dają człowiekowi. Tym bardziej jeśli pracujesz w dużej korporacji gdzie codzienna praca to wyścig o to kto najlepszy. Nie masz podstaw komunikacji niestety ale jesteś nikim i nie poradzisz sobie tak jak zrobiłaby to osoba po tego typu szkoleniu. Też szukam jakiegoś szkolenia dotyczącego autoprezentacji w swojej okolicy jednak na chwilę obecną nic nie ma. Mieszkam w dość małym miasteczku na południu Polski.

Pan Marcin prowadzi też bloga na temat komunikacji i wizerunku może nie jest to to samo co szkolenie, ale zawsze to coś. Ja do chwili obecnej czytam jego nowe posty i mimo iż uczestniczyłam w szkoleniu to zawsze dużo mi daje przeczytanie takiego bloga. Nie wiem czy już to ruszyło, ale na stronie manka-akademy będzie możliwość skorzystania również ze szkoleń online.

5
Miałam okazję już po raz drugi uczestniczyć w szkoleniu które prowadził Pan Marcin. Świetny specjalista w dziedzinie coachingu, nauczył mnie jak radzić sobie ze stresem w sytuacjach kryzysowych, jak zarządzać czasem oraz pokazał jak rozmawiać z klientami za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Dzięki uczestnictwie w szkoleniu Pana Marcina udało mi się awansować w firmie.

6
Ogólnie i nie na temat / Meble na wymiar
« dnia: Lipiec 11, 2018, 10:36:02 pm »
Jaką firme na terenie warszawy polecacie do wykonania mebli na wymiar?

7
Dokładnie przede wszystkim musisz poznać samego siebie i zacząć akceptować siebie tym kim jesteś. Dużo w tym temacie może Ci pomóc blog Pana Marcina Mańka, który zawiera wszystkie potrzebna informacje do tego aby zmienić samego siebie. Pan Marcin organizuje również szkolenia otwarte jak i zamknięte polecam szczególnie osobom którzy mają niską samoocenę i chcą ją poprawić.

Kamilka chodzi Ci o ten blog https://manka-academy.com/blog/? Rzeczywiście jeśli chodzi o blog Pana Marcina jest on pisany w taki sposób, aby nawet osoby nie posiadające żadnej wiedzy na temat coachingu czegoś się dowiedzieli. Polecam szczególnie tego bloga osobom mającym problemy z radzeniem sobie ze stresem i tremą.

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search