collapse

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - xxxmmm

Strony: [1]
1
Bo takie szkolenia teraz w dzisiejszym świecie naprawdę dużo dają człowiekowi. Tym bardziej jeśli pracujesz w dużej korporacji gdzie codzienna praca to wyścig o to kto najlepszy. Nie masz podstaw komunikacji niestety ale jesteś nikim i nie poradzisz sobie tak jak zrobiłaby to osoba po tego typu szkoleniu. Też szukam jakiegoś szkolenia dotyczącego autoprezentacji w swojej okolicy jednak na chwilę obecną nic nie ma. Mieszkam w dość małym miasteczku na południu Polski.

Pan Marcin prowadzi też bloga na temat komunikacji i wizerunku może nie jest to to samo co szkolenie, ale zawsze to coś. Ja do chwili obecnej czytam jego nowe posty i mimo iż uczestniczyłam w szkoleniu to zawsze dużo mi daje przeczytanie takiego bloga. Nie wiem czy już to ruszyło, ale na stronie manka-akademy będzie możliwość skorzystania również ze szkoleń online.

2
Miałam okazję już po raz drugi uczestniczyć w szkoleniu które prowadził Pan Marcin. Świetny specjalista w dziedzinie coachingu, nauczył mnie jak radzić sobie ze stresem w sytuacjach kryzysowych, jak zarządzać czasem oraz pokazał jak rozmawiać z klientami za co jestem mu ogromnie wdzięczna. Dzięki uczestnictwie w szkoleniu Pana Marcina udało mi się awansować w firmie.

3
Ogólnie i nie na temat / Meble na wymiar
« dnia: Lipiec 11, 2018, 10:36:02 pm »
Jaką firme na terenie warszawy polecacie do wykonania mebli na wymiar?

4
Dokładnie przede wszystkim musisz poznać samego siebie i zacząć akceptować siebie tym kim jesteś. Dużo w tym temacie może Ci pomóc blog Pana Marcina Mańka, który zawiera wszystkie potrzebna informacje do tego aby zmienić samego siebie. Pan Marcin organizuje również szkolenia otwarte jak i zamknięte polecam szczególnie osobom którzy mają niską samoocenę i chcą ją poprawić.

Kamilka chodzi Ci o ten blog https://manka-academy.com/blog/? Rzeczywiście jeśli chodzi o blog Pana Marcina jest on pisany w taki sposób, aby nawet osoby nie posiadające żadnej wiedzy na temat coachingu czegoś się dowiedzieli. Polecam szczególnie tego bloga osobom mającym problemy z radzeniem sobie ze stresem i tremą.

Strony: [1]

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search