collapse

Autor Wątek: Szkolenia - osobisty biznes coaching  (Przeczytany 9242 razy)

Maniek

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 19
  • Zobacz profil
  • Skuteczność w Życiu i Biznesie - Blog o Rozwoju Osobistym
Odp: Szkolenia - osobisty biznes coaching
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 09, 2018, 04:42:49 pm »
Chciałbym was zapytać o szkolenia z osobistego, biznes coachingu - czy ktoś był na takich szkolenia?
Czy warto w takich uczestniczyć i jeśli tak to gdzie i u kogo?

Mój znajomy miał taki osobisty biznes coaching z zakresu: motywacji, osiągania sukcesu, pewności siebie, kontrolowania swoich nawyków... nie powiem bo mu to świetnie pomogło jak sam twierdził jednak kosztowało go to około 3 000 złotych. Czy warto?
Tak właśnie go ostatnio zapytałem a on odpowiedział mi, żeby najpierw sprawdził takie afirmacje z rozwoju osobistego: kliknij tutaj - takie coś stosował jego znajomy i jak porównali to efekty bardzo podobne a koszt?  3000 złotych do 100 złotych - chyba robi różnicę?

Sam także poczytałem opinii na ten temat i jak się okazało, wiele osób poleca właśnie afirmacje w celu rozwoju osobistego - efekty zbliżone jak po zajęciach z osobistego coachingu - co najlepsze afirmacje takie polecali biznesmani i ludzie, którzy prowadzą swój biznes i w przeszłości korzystali także z biznesowego coachingu - tak więc czy warto wydać 3000 złotych?

Co wy sądzicie na ten temat? proszę o wypowiedzi osoby, które faktycznie siedzą w temacie coachingu biznesowego lub afirmacji.

Cześć.
Z mojej perspektywy warto jedno i drugie. To znaczy, zarówno stosować afirmacje jak i brać udział w szkoleniach, czy coachingach indywidualnych. Niekoniecznie od razu za grube pieniądze.


Te dwa tematy mocno są ze sobą powiązane. Według mnie afirmacje, to takie fundamenty, podstawa. Na ich podstawie budujesz odpowiednie nastawienie (do zmian, rozwoju itp), chociaż same z siebie czasem nie wystarczą i potrzebna jest głębsza praca (np. z przekonaniami, wartościami, sabotażami itp.).
Jeśli jest już zbudowane odpowiednie nastawienie, wtedy, żeby realizować swoje cele, być skutecznym i osiągać sukcesy (jakkolwiek je definiujesz), będziesz potrzebować odpowiednich technik i metod.
Weźmy np. zarządzanie czasem. Możesz mówić sobie (afirmować), że np. "skupiam swoją uwagę i zajmuję się tym co najważniejsze", ale jeśli nie będziesz znał odpowiednich metod na zarządzanie sobą i zadaniami, czy nie zbudujesz odpowiedniego systemu do ogarniania rzeczywistości, to afirmacje mogą nie wystarczyć. Oczywiście możesz działać metodą prób i błędów, czy czytać książki w danym temacie szukać rozwiązań i je testować. Na dobrych szkoleniach masz to podane na tacy.


Sam też prowadzę szkolenia z temacie rozwoju osobistego. Skupiam się na trzech grupach tematów: planowanie życia i kariery, zarządzanie czasem i zadaniami oraz motywacją i wprowadzaniem zmian.
Jeśli masz ochotę, to zapraszam do zapoznania się z programami tych szkoleń: Szkolenia Rozwój Osobisty
Oprócz wersji stacjonarnej szkoleń, organizuję szkolenia w formie wyjazdowej:
Zarówno w górach jak i na mazurach, to są 7-dniowe wyjazdy żeglarskie, które łączą w sobie przygodę  i rozwój osobisty.
Na wszystkie moje szkolenia, możesz uzyskać dofinansowanie z Unii Europejskiej nawet do 80% ich wartości, dzięki czemu zapłacisz za nie naprawdę niewiele, w stosunku do wartości jaką możesz uzyskać.Na stronie znajduje się również mój blog o życiu i rozwoju osobistym na którym dzielę się bezpłatną wiedzą i inspiracjami. Zapraszam.
Mariusz
Prowadzę bloga o rozwoju osobistym oraz skuteczności w życiu i biznesie.
Zapraszam do czytania: https://mariusztomaszewski.pl/blog-o-zyciu/

Tobisia

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 143
  • Zobacz profil
Odp: Szkolenia - osobisty biznes coaching
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 28, 2018, 06:08:02 pm »
Jeżeli już chcesz wybierać się na jakieś szkolenia to wydaje mi się, że lepiej jest zapłacić kilka złotych ale posiąść naprawde ciekawą wiedze. Wiadomo, że każde szkolenie jest dobre, ale korzystając z takich https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ profesjonalnych szkoleń myślę że więcej się nauczysz.

kamilka95

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 19
  • Zobacz profil
Odp: Szkolenia - osobisty biznes coaching
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 23, 2018, 09:57:57 pm »
jakiś czas temu usłyszałam bardzo fajne zdanie, które dało mi wiele do myślenia co to jest tak naprawdę coaching? Coaching nie mówi Ci jak żyć tylko daje do myślenia abyś potrafił w sposób psychologiczny to wykorzystać. Jest to zdanie wypowiedziane w jednym z filmików Pana Marcina Mańka https://www.youtube.com/watch?v=IMSBlsblwio. Pan Marcin jest mi bardzo znany miałam okazję uczestniczyć na kilku jego prezentacjach i szkoleniach do których oczywiście zachęcam.

 

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search