collapse

Autor Wątek: Każdy może zarobić milion  (Przeczytany 1562 razy)

fabianlukasz

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 2
  • Zobacz profil
Każdy może zarobić milion
« dnia: Luty 16, 2016, 10:33:16 am »
Polecam poradnik Każdy może zarobić milion Mariusza Sandera.

A co sam autor mówi o nim

Cytuj
W swojej książce poruszam temat, który w dzisiejszych czasach elektryzuje niemal wszystkich. Chciałbym podzielić się z Tobą praktycznymi wskazówkami dotyczącymi sfery finansów. Piszę tę książkę w oparciu o własne, ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie, a także niezliczone obserwacje, sytuacje i rozmowy z zamożnymi ludźmi. Opisuję tutaj sposoby myślenia, reagowania i działania ludzi bogatych i biednych. Sposoby te różnią się od siebie diametralnie, a co za tym idzie, efekty również. Chcę pokazać Ci drogę i uniwersalne zasady, które pomogą Ci stać się bogatszym niż jesteś aktualnie, czytając tą lekturę. Zasady, którymi kierują się bogaci są proste i opanowanie ich nie powinno stanowić większego wyzwania.

Rola pieniędzy w życiu jest ogromna. To, jak będzie wyglądało nasze życie, zależy od wielu czynników, wliczając w to również zarabianie pieniędzy. Jest to sfera, która jeśli zostanie dobrze ułożona, wyda błogi owoc w przyszłości lub – w przeciwnym razie – stanie się polem zmagań i trudów. Jak to będzie wyglądało, zależy tylko i wyłącznie od naszych działań i wyborów. Już na samym początku chcę wyraźnie podkreślić, że jesteśmy za nie całkowicie odpowiedzialni, choć oczywiście nie brakuje ludzi próbujących za swoje niepowodzenia obarczać winą czy odpowiedzialnością innych. Jest to droga donikąd i taka postawa nikomu jeszcze nie przyniosła żadnej korzyści.
W niniejszej książce chciałbym przedstawić mechanizmy i zasady, którymi kierują się bogaci. Sam doszedłem do bogactwa i wolności finansowej, stosując się do opisanych kanonów. Wierzę, że w drodze do poprawy Twojej sytuacji finansowej, książka ta jest niezbędnym podręcznikiem. Bez względu na wysokość posiadanych przez Ciebie zasobów finansowych, opisuję tu uniwersalne reguły, dzięki którym jesteś w stanie wzbogacić się i doprowadzić do regularnego pomnażania swoich finansów. Tymi standardami kierują się ci, którzy doszli do bogactwa, a problemy finansowe nie spędzają im snu z powiek.

Jedno z żydowskich powiedzeń brzmi:
Pieniądze nie są w życiu najważniejsze – liczy się jeszcze złoto i nieruchomości.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2016, 10:34:52 am wysłana przez fabianlukasz »

czwartek

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 1
  • Zobacz profil
Odp: Każdy może zarobić milion
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2016, 02:20:34 pm »
Nie wie ktoś czy książka dostępna jest lub będzie w bibliotekach, wiem, że w sumie nie kosztuje dużo bo jakieś 40 zł, z tego co podpowiedziały mi google ale na chwilę obecna mam istotniejsze wydatki a jestem bardzo ciekawy tej książki. Może ktoś czytał i może się podzielić recenzją, oby tylko szczerą?!????????!!!!!!!!!!!! Z góry będę wdzięczny za info.

KaPeKol22

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 39
  • Zobacz profil
Odp: Każdy może zarobić milion
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2016, 09:57:27 am »
nie kosztuje dużo bo jakieś 40 zł

Może i nie dużo ale.... autor na pewno milion zarobi;)

 

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search