Rozwój osobisty - zainwestuj w siebie!

Rozwój osobisty => Ogólnie na temat rozwoju osobistego => Wątek zaczęty przez: Tobisia w Lipiec 03, 2019, 07:10:52 pm

Tytuł: Fajne wnętrza
Wiadomość wysłana przez: Tobisia w Lipiec 03, 2019, 07:10:52 pm
Zdarzyło wam się korzystać z takiego forum o wnętrzach https://archiwnetrze.pl/forum/ , żeby szukać inspiracji lub odpowiedzi na nurtujące pytania ?
Tytuł: Odp: Fajne wnętrza
Wiadomość wysłana przez: rybka w Luty 26, 2020, 12:33:18 pm
Urządzanie wnętrz nie jest łatwym zadaniem. Dlatego warto skorzystać z różnych porad dostępnych na blogach wnętrzarskich. Jednym z takich blogów jest https://homedays.pl/ (https://homedays.pl/). Polecam poczytać.
Tytuł: Odp: Fajne wnętrza
Wiadomość wysłana przez: panda w Kwiecień 14, 2020, 12:04:59 pm
Mi się najbardziej podoba drewno. Uważam, że pasuje ono do wszystkiego. Dlatego wszystkim osobom, które są na etapie urządzania wnętrz polecam artykuł na blogu https://drewniane-zaluzje.com.pl/magia-drewna-w-wystroju-wnetrz/ (https://drewniane-zaluzje.com.pl/magia-drewna-w-wystroju-wnetrz/). Warto szukać inspiracji w sieci.
Tytuł: Odp: Fajne wnętrza
Wiadomość wysłana przez: Karinka_331 w Czerwiec 21, 2020, 03:48:18 pm
Nie jest łatwa aranżacja wnętrz. Warszawa, bo tutaj właśnie mieszkam ma wiele firm, które właśnie zajmuje się takim urządzaniem pomieszczeń. W sumie u nas mało kto robi to sam. Ja chyba skorzystam z https://www.bohostudio.pl  (https://www.bohostudio.pl)bo jednak nie przepadam za zmianami/remontami , więc chciałabym zrobić coś raz, a dobrze.
Tytuł: Odp: Fajne wnętrza
Wiadomość wysłana przez: pyszczka w Czerwiec 26, 2020, 06:04:11 pm
To prawda, że aranżacja wnętrz  nie jest łatwa. Ja np nie potrafię sobie wyobrazić jak wnętrze mogłoby wyglądać dlatego przy urządzaniu mieszkania zdecydowałam się na pomoc projektanta wnętrz z Łodzi z biura http://www.inter-your.pl . Tak naprawdę nie miałam pojęcia o wielu rozwiązaniach, które zaproponował architekt. Dzięki wspólnym pomysłom udało się zaprojektować mieszkanie tak, jak tego oczekiwałam.