collapse

Autor Wątek: "Śmiertelnie zmęczony, chociaż niczego w życiu nie dokonałem!" - a. m-ski  (Przeczytany 1224 razy)

citizenBane

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum.

Jest końcówka roku, czas podsumowań i kolejne powody do popadania w depresje i gorzkie żale.

Trafiłem tutaj, gdy zacząłem robić w głowie rachunek sumienia oraz gdy stwierdziłem, że baaardzo niewiele rzeczy w życiu, które sobie zaplanowałem udało mi się doprowadzić do końca. I nie winię za to okoliczności, w jakich się wychowywałem, moją "pozycję początkową", czy inne warunki losowe, ale siebie. Po prostu brak mi konsekwencji w działaniu, motywacji, chęci czy po prostu SIŁY.

Godziny spędzam na wizualizowaniu sobie siebie w innych okolicznościach, szczęśliwszego i bardziej spełnionego, ale nie z perspektywy "teraz i za 10 lat później", tylko tracę czas na to, by układać sobie w głowie różne etapy mojego życia zaczynając od dzieciństwa. Innym słowem - patrzę bardziej wstecz niż naprzód. Wiem, że to ogromna strata czasu i kolejne powody do frustracji, ale daje mi te odpłynięcie chwilową przyjemność.

Jestem potwornie rozgoryczony tym, że brak mi zaparcia w tym, by doprowadzić do końca choć jedną rzecz, którą sobie zaplanowałem: niezależnie czy jest to związane z moją edukacją, pracą czy z moim potencjalnym hobbym (tak, na tą chwilę żadnego nie posiadam). Przez to wszystko już nie chcę nawet próbować, czy czegokolwiek zaczynać, bo chcę uniknąć kolejnej frustracji.

Chyba popadłem w depresję. Dużo myślę o tym, jak łatwiej by było, gdybym już nie żył. Ale mam fantastyczną rodzinę i jestem w udanym związku i za nic bym z tego nie zrezygnował, ale czuję że jestem toksyczny dla ludzi w moim otoczeniu. Zamiast myśleć o ludziach mi bliskich, to cała moja uwaga skupiam na sobie i swoich problemach.

Nie wiem jak wyjść z tej chorej pętli. Myślę o wizycie u psychologa, ale wstydzę się. Dla ludzi w moim otoczeniu stwarzam pozory kogoś, kto kontroluje swoje życie, ale tak nie jest. Dlatego napisałem tutaj. Chyba po to by się wyżalić. I znaleźć wsparcie.

zby45gh

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: "Śmiertelnie zmęczony, chociaż niczego w życiu nie dokonałem!" - a. m-ski
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2018, 09:45:09 am »
Seksowne dziewczyny czekają, aż się z nimi umówisz. Na http://www.venusforpleasure.com/ znajdziesz wiele efektownych i gorących dziewczyn, które urzekają swoją urodą i seksapilem. Z pewnością zadbają o to, byś poczuł się odprężony i w pełni zrelaksowany. Agencja działa na terenie całego Londynu.

 

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search