collapse

Autor Wątek:  Zapraszam do współpracy biura rachunkowe, księgowe  (Przeczytany 900 razy)

Yomako

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 7
  • Zobacz profil
 Zapraszam do współpracy biura rachunkowe, księgowe
« dnia: Październik 21, 2018, 08:37:12 pm »
Zapraszam do współpracy z firmą Amola, która w oparciu o najwyższe standardy jakości, dedykuje kompleksowe rozwiązania z zakresu usług płatniczych. Oferta skierowana jest do wszystkich podmiotów, u których występują płatności masowe, takich jak biura pośrednictwa finansowego, kredytowego, ubezpieczeniowego, punkty przyjmowania opłat. Dzięki wszechstronnemu systemowi propozycja firmy Amola będzie również idealnym rozwiązaniem dla jednostek obowiązanych wobec KNF, czy analizujących dokumenty własne: biura rachunkowe, księgowe, czy też biegli rewidenci.
Amola System to szeroki wachlarz możliwości:
  program kasowy dla biur i punktów płatniczych
  analiza danych od kątem AML
  odszkodowania
  terminale płatnicze
  natychmiastowe przelewy
  czytniki kodów kreskowych
  przekazy pocztowe
  szkolenia z przeciwdziałania praniu pieniędzy i BHP
  pomoc merytoryczna i prawna w obszarze wdrożenia obowiązków ustawy w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz ustawy o usługach płatniczych

Dla podkreślenia faktu, że Amola System to ekspert w swojej dziedzinie, może świadczyć zaangażowanie w innowacyjne projekty, takie jak niezależna certyfikacja Biur Usług Płatniczych rzetelne finanse. Amola System to godny zaufania partner biznesowy, który współpracę ze swoimi kontrahentami opiera na trzech głównych filarach: doświadczenie, doradztwo, bezpieczeństwo.

 

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search