collapse

Autor Wątek: Afirmacja pieniędzy i bogactwa  (Przeczytany 3662 razy)

Dominik Jędrzejczak

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 12
  • Zobacz profil
  • Rozwój Osobisty - Oszczędzanie Pieniędzy - E-Biznes
Afirmacja pieniędzy i bogactwa
« dnia: Lipiec 14, 2015, 11:49:43 am »
Afirmacja pieniędzy i bogactwa

Moi klienci często mają problemy z tym, że nie mogą przeskoczyć pewnych etapów zarobków w swojej pracy. Dlatego zaproponowałem im trzy kroki:

Krok pierwszy: Nigdy nie wypowiadaj się negatywnie na tematy finansowe, na przykład: „Nie jestem w  stanie opłacić czynszu", „Nie potrafię związać końca z końcem", „Interesy idą mi źle" itp. Gdy tylko  pojawi się negatywna myśl w rodzaju „Nie mogę...", zastąp ją afirmacją: „Pozostaję w jedności z  nieskończonymi zasobami wewnątrz mnie i wszystkie moje potrzeby są zaspokajane natychmiast". 

Może będzie trzeba to powtarzać pięćdziesiąt razy na godzinę, ale nie rezygnuj, aż negatywna myśl  przestanie cię nawiedzać.

Krok drugi: Naucz się przez cały dzień oswajać swój umysł z bogactwem Nieskończonego,  powtarzając: „Bóg zawsze niesie pomoc w kłopotach", a także: „Bóg jest źródłem dostarczającym mi błyskawicznie wszystkich dóbr materialnych i pomysłów, jakich potrzebuję w każdej chwili i miejscu".

Krok trzeci: Co wieczór zasypiaj, powtarzając wielką prawdę: „Jestem na wieki wdzięczy Bogu za Jego  bogactwa, zawsze dostępne, niezmienne i nieuszczuplone, wieczne".

Pewien handlowiec skrupulatnie przestrzegał tej duchowej recepty i osiągnął nadzwyczaj szybkie rezultaty.  Na jego biurku stoi dziś oprawiony w ramki cytat z Biblii: Niech się rozweselą pustynia i spieczona  ziemia, niech się raduje step i niech rozkwitnie! (Iz. 35, 1). Powiedział mi niedawno: „Mój umysł był jak pustynia i spieczona ziemia. Nie rosło tam nic prócz  zielska niewiedzy, lęku, samopotępienia i poczucia braku wartości. Teraz zmierzam ku zwycięstwu, ku  osiągnięciom i pomyślności".
Wideo: „8 Kroków Do Zbudowania Fundamentalnego e-Biznesu”
http://dominikjedrzejczak.pl/od-czego-zaczac-ebiznes/

Rozwój Osobisty - Oszczędzanie Pieniędzy - E-Biznes
http://dominikjedrzejczak.pl

Praktyk

 • Full Member
 • ***
 • Wiadomości: 131
 • Teoretyk i praktyk w rozwoju osbistym i duchowym
  • Zobacz profil
  • Zmień swoje życie
Odp: Afirmacja pieniędzy i bogactwa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2015, 08:23:53 am »
Trochę jest to groch z kapustą. W pierwszym kroku piszesz o bogactwie materialnym, a w drugim o bogactwie duchowym. Pan Bóg przecież negatywnie odnosi się do bogactw ziemskich, oczekując od nas rozwoju duchowego (bogactwa duchowego). Tak naprawdę punkty 2 i 3 to afirmacje przeciw bogactwu materialnemu, mówiące o tym, że człowiek do szczęścia wcale nie potrzebuje pieniędzy, i z tym akurat się zgadzam. Pogoń za pieniądzem, w punktu widzenia rozwoju duchowego, to droga donikąd. Można się cieszyć życiem tu i teraz, nawet nie mając dużo pieniędzy.
http://jakzmnienicswojezycie.blox.pl - Blog poświęcony rozwojowi osobistemu, duchowemu i religijnemu pisany przez wieloletniego Praktyka.

http://wiedza-jest-super.blogspot.com - Blog o szeroko rozumianej wiedzy

kasja

 • Newbie
 • *
 • Wiadomości: 21
  • Zobacz profil
Odp: Afirmacja pieniędzy i bogactwa
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2018, 01:33:04 pm »
Moim zdaniem po prostu zamiast szukać problemów, trzeba szukać rozwiązań. My chcieliśmy zacząć oszczędzać, więc założyliśmy lokatę, znaleźliśmy dodatkowe źródło dochodów, zmieniliśmy dostawcę prądu i płacimy za prąd przez http://doladowaniaenergetyczne.pl/tauron Ale kluczem do tych wszystkich zmian była analiza obecnych przychodów i spisywanie wydatków. Najważniejsze jest przecież działanie

 

* User Info

 
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

* Reklama na forum

tekst alternatywny

* Search